RockShock

Internetový rockový magazin

Kluboofka Fest, užij si kapely při natáčení pořadů ‘naživo’

Text: Miloš Zubr

Kluboofka se vrací na místo činu. Na místo, kde to v prosinci 2020 všechno začalo. Připomeňme si. Tehdy se za přísných hygienických podmínek uskutečnil úplně první Kluboofka Fest. Pravda, ještě to nemělo přesné označení Kluboofka Fest a logicky se točilo bez publika. Tehdy před kamerami hrály kapely Dysangelium, Okult a Sceletons. Odkazy na zcela první Kluboofky Live najdete níže.

Ale pěkně popořadě. Jelikož se nedaly navštěvovat koncerty, Kluboofka Live zprostředkovala tímto prostřednictvím koncert přímo ve vašem obýváku. Po několika týdnech se tato záležitost rozkřikla a vznikla obrovská poptávka po živém hraní před kamerou, tedy po Kluboofce Live. V době restrikcí měla Kluboofka napilno a točila téměř každý měsíc. V létě si dala pauzu od natáčení v rezidentním Nároďáku a přemístila se na letní festivaly.

Záznamy z nich najdete na YT kanálu Kluboofka: www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw

Po letní sezoně se Kluboofka vrací k natáčení v Nároďáku. Tentokrát ale s publikem a pod označením Kluboofka Fest. Nároďák Jaroměř pro Kluboofku Fest otevírá své brány v sobotu 6. 11. v 18.00 hod. Zahrají kapely 100NA100, POWER 5, TARANISOVY KOLEČKA a BLACK TIGER. Zkrátka plnohodnotný festival! Jen si u toho pořídíme záběry pro TV kanál Kluboofka. Tak se připojte a nebojte se restrikcí. Na akci dodržujeme veškerá platná hygienická opatření.

FB událost – www.facebook.com/events/1002710810581053

Předprodej – www.narodakjaromer.cz/6-11-2021-kluboofka-fest

Záznamy prvních koncertů najdete zde:
Dysangelium – www.youtube.com/watch?v=zmUViurBBfM
Okult – www.youtube.com/watch?v=FtRQM_1hDKA
Sceletons – www.youtube.com/watch?v=2wGj3rlq01M


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 579

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *