RockShock

Internetový rockový magazin

Sebastien děkují fanouškům novým klipem

Text: Jan Moravec
Foto: archiv skupiny

Symfo/powermetalová kapela SEBASTIEN, která loni vydala nové album Integrity, připomíná aktuální řadový počin novým singlem a videoklipem Bičem proti lásce. Nakažlivá melodická písnička zněla mnohokrát z pódií během letošního léta, proto nyní dostala také obrazový kabát z koncertu.

„Skladba Bičem proti lásce je aktuálně asi největším protestsongem v repertoáru Sebastien. Slovy textu se lehce dotýkáme politiky, světa sociálních sítí a celkově aktuální atmosféry ve společnosti. Nastavujeme tak zrcadlo, abychom mohli to, co v něm vidíme, upravit a zkrášlit… Věřím, že se nám to společně podaří,“ přibližuje téma písně kapelník Jiří Rain.

„Klip k této skladbě, která se stala v poslední době hodně oblíbenou a do playlistu ji zařadilo například Rádio HEY, jsme točili na Monster Meetingu v Jindřichově Hradci. Chtěli jsme tak na jedné z posledních zastávek téhle úžasné putovní akce zachytit a zaznamenat tu neuvěřitelnou atmosféru splynutí kapel a fanoušků! V době covidu to byl opravdu zázrak a všechny zastávky Monster Meetingu, které jsme mohli absolvovat, jsme si maximálně užili,“ prozradil Jirka.

„Letošní koncertní sezona pro Sebastien už skončila, a proto právě teď – jako takovou malou vzpomínku a poděkování všem lidem, kteří nás mají rádi – vypouštíme zbrusu nový videoklip Bičem proti lásce…“ dodal na vysvětlenou zpěvák a kytarista Sebastien.

Související odkazy:
www.facebook.com/sebastienband
www.sebastienofficial.com


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 629

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *