RockShock

Internetový rockový magazin

Bohémové se sjedou do Holešovic. Živě zde zahraje kapela Wohnout

Text: Jana Kalinová
Foto: Lukáš Wagneter

Už máte online života plné zuby a chybí vám ranní návraty domů? Chcete už konečně zažít pořádný živý koncert? Na pražském Výstavišti si v pátek 22. května dají sraz všichni autobohémové; zaparkuje zde pojízdná Red Bull Music Stage, z jejíž střechy to rozbalí kapela WOHNOUT a vy můžete sledovat její show ze svého auta.

Nebyla by to kapela Wohnout, aby nepřišla s nápadem, jak se se svými fanoušky zase sejít pěkně naživo. Spojila se tak s Red Bullem a vymyslela koncert s názvem Sraz českých autobohémů. Inspirací pro něj byl hit kapely Wohnout Svaz českých bohémů. „Koncertování je tak silnou drogou, že se prostě hledají skulinky, jak si v době karantény alespoň jednou za čas zahrát. Online přenosy jsou sice fajn, ale není tam kontakt s publikem. Autokoncert vlastně splňuje to, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. A navíc je to skvělá šílenost,” říká Honza Homola.

Jak to bude na pražském Výstavišti vypadat?
„Lidé vjedou dovnitř, dostanou od nás balíček, zaparkují, naladí si rádio RockZone a na jeho vlnách uslyší náš koncert. Bude tam stát klasická Red Bull Music Stage, ze které budeme hrát,” doplňuje Honza Homola. Fanoušci ale koncert nejen uslyší, ale i uvidí. Dění na stagi budou totiž přenášet velkoplošné LED obrazovky, které navodí skutečnou koncertní atmosféru. Sraz v pražských Holešovicích bude v 19.00 hod., kapela Wohnout vystoupí od 20.30 a ve 22.00 hod. je plánovaný konec.

Vytuňte svou káru a vyhrajte
Přijeďte na sraz ve velkém stylu. Vymyslete si originální outfit, vylaďte palubovku svého auta a vyhrajte soutěž o nejvíce bohémskou posádku. Počítá se jen vnitřek auta. Vítěz dostane od Red Bullu zásobu energie na celý měsíc.

Vstupenky koupíte na webu www.redbull.cz/wohnout. Za vstupenku v hodnotě 500 Kč dostanete nejen vjezdné pro vaše auto, ale i kšiltovku Red Bull Presents Wohnout, roušku Wohnout, kalendář Wohnout 2020, 4pack Red Bull Energy Drink a odpadkový koš ‘to-go’. Neváhejte, kapacita je omezena jen na 100 aut, aby si tuhle show mohli všichni pořádně a naplno užít.

Další informace sledujte na Facebook události www.facebook.com/events.

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *