RockShock

Internetový rockový magazin

Švédští metaloví rytíři Twilight Force přivezou do Prahy novou desku

Text: Pragokoncert

I metal umí skvěle vyprávět příběhy a pohádky, to není nic nového. Víte však, že existuje jedno hudební společenství, které v tom přímo vyniká? Jmenuje se TWILIGHT FORCE a svou nejnovější legendu nazvanou Dawn Of The Dragonstar přijedou představit i do Prahy, klubu 007 na Strahově. Naplánováno to mají na sobotu 17. 10. 2020.

Tuto švédskou fantasy powermetalovou kapelu založilo v roce 2011 šest hudebníků, kteří chtěli oživit zvuk starého dobrého old school metalu 90. let v duchu Stratovarius či Rhapsody, ale v roce 2014 nakonec přišli se svěžím a moderním debutem Tales Of Ancient Prophecies. Otevřeli tak světu knihu plnou kozel, mýtů, dobrodružství a hrdinských ság, a tak také začala slavná mise zvaná Twilight Force. V loňském roce vydalo toto epic-metalové bratrstvo své již třetí, velmi ambiciozní a odvážné album Dawn Of The Dragonstar. Kapela je nově posílena zpěvákem Allyonem, jehož hlasu vládnou temné síly, a tak je přímo předurčen k tomu, aby byl přímým zprostředkovatelem jejich legendárních příběhů a písní.

S novou deskou vás tento jedinečný klan dobrodruhů vezme do velkých dálek. Na vlnách jejich silných příběhů budete cestovat po zemi, po moři i vzduchem a navštívíte nespočet legendárních míst a vzdálených říší, prožijete spoustu úžasných zázraků, vybojujete s nimi mnoho bitev a seznámíte se s moudrostí starých mytických svitků – a pozor, možná ožije i ohnivý drak! A tak naostřete čepele, uvařte lektvary, opravte štíty a nabalte lembas, bouře zvaná Twilight Force přichází se svou Magical Mystical Tour 2020 a nenechá kámen na kameni. Speciální hosté jsou samozřejmostí. Tak se připravte – 15. 4., Praha, klub 007 Strahov.

Související odkazy:
www.facebook.com/twilightforce
www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2020-Twilight-Force


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 51

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *