RockShock

Internetový rockový magazin

Indierockový zpěvák Simon Opp vydal nový singl Fair Lady

Text: BrainZone Promotion

Jednadvacetiletý hudebník SIMON OPP nedávno představil další singl z plánovaného EP, které vyjde na podzim. Novinka se jmenuje Fair Lady a je poctou člověku, kterého si ve svém životě velmi váží.

Fair Lady na digitálních platformách – www.bfan.link/fair-lady

„Tahle písnička vznikala v době, kdy jsem zjistil, že je moje milovaná babička v nemocnici. Jel jsem za ní a měl jsem v sobě spoustu emocí. Uvědomil jsem si, jak moc by mi v životě chyběla. Nakonec naštěstí všechno dobře dopadlo,“ popisuje vznik singlu Simon Opp. Nový song bude součástí plánovaného EP, které by mělo vyjít na podzim a zahrnuje již vydané singly Lookinʼ Out, Lookinʼ In nebo Twisted Blonde. Písničku Twisted Blonde na konci února Simon dokonce pokřtil v pražském Rock Café, kde nadšeným fanouškům zahrál i několik dalších skladeb.

Simon Opp je talentovaný zpěvák a textař, kterého média a fanoušci přejmenovali na ‘českého Jamese Deana‘. Tvůrčí podněty čerpá z rock’n‘rollu, blues, ale má rád i pop a jazz. Žánrově inklinuje k britpopu, v jeho repertoáru jsou ale i rockabilly anebo country/pop songy. Inspiraci nachází i u svých současníků, jako je Yungblud, Harry Styles nebo kapely Kaleo či Måneskin. Hraje na kytaru, baskytaru a bendžo.

Simon Opp se příležitostně živí také jako model a herec. Má za sebou úspěšné kampaně pro prémiové značky Yves Saint Laurent, Leviʼs, Dr. Martens a další. Zahrál si v několika seriálech a reklamních spotech.

Související odkazy:
www.instagram.com/simonopp
www.youtube.com/@simonopp1907
www.tiktok.com/@simonopp


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 688

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *