RockShock

Internetový rockový magazin

Metalový festival na Kolínsku podpoří zrakově postiženého Olivera

Text: Miloš Zubr

Do Bylan u Českého Brodu se 15. června sjedou metalové kapely ze všech koutů republiky. Výtěžek ze vstupného pak po pokrytí nákladů poputuje také na konto sportovně nadaného patnáctiletého Olivera.

MALIGNANT TUMOUR, SHAARK, NAHUM, VANAHEIM, TORRAX, KREVEL, STEELFAITH, CRUEL BARBARIAN a ARVA a vedle nich také vystoupení žáků regionálních základních uměleckých škol. To je dvanáctihodinový program hudební akce Tesaque Antabus Minifest, která své brány otevře již ve 12.00 hod. Cílem akce je nejen nabídnout hudební zážitek všem fanouškům tvrdého metalu, ale také podpořit aktivity částečně nevidomého Olivera. Ten se pravidelně účastní tuzemských i zahraničních závodů, ze kterých si odváží medaile. Pořadatelé festivalu by tak rádi přispěli na startovné těchto závodů.

Návštěvníci mohou přímo u areálu využít rozlehlé parkoviště a plochy pro stanování a v areálu Stromovka strávit třeba celý víkend. V pátek zde totiž proběhne večírek pro nedočkavé, na kterém vystoupí thrashové kapely ALKOTERROR a HELLHAWK. Páteční program začne v 19.30 hod. a není nutné na něj pořizovat vstupenky. Naopak na sobotní část festivalu lze vstupenky zakoupit za 450 Kč, a to na webových stránkách festivalu.

Související odkazy:
www.minifest.cz
www.facebook.com/profile.php?id=100094261875018
www.facebook.com/events/1633623300462167


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 710

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *