RockShock

Internetový rockový magazin

Písničkář Pokáč vystoupí v Šumperku pod širým nebem

Text: DK Šumperk
Foto: archiv Pokáče

Ocenění Platinová deska za debutové album Vlasy, nominace na ‘Objev roku 2017’ v anketách Český Slavík a Ceny Anděl, miliony zhlédnutí na YouTube, vyprodaný koncert ve Foru Karlín. Tím vším se může pyšnit nejvýraznější písničkář nové generace POKÁČ, který se na základě loňského úspěšného vystoupení a na četná přání vrátí ve středu 9. září do Domu kultury Šumperk.

„Pro fanoušky tohoto vtipného sympaťáka máme důležitou zprávu. Na základě mnoha ohlasů jsme uvolnili do prodeje limitovaný počet dalších vstupenek, které zakoupíte přímo v pokladně DK,” zve nejen šumperské fanoušky produkční Domu kultury Michaela Horáková.

Popularitu veřejnosti získal Pokáč díky svým mimořádně vtipným a nápaditým textům, které zhudebňuje nejen pro své desky. Je také dvorním textařem zpěváka Voxela, má za sebou spolupráci s mnoha úspěšnými interprety – podílel se například na několika písních skupiny Mirai či Jakuba Děkana.

Jeho druhé CD Úplně levej, které již stihlo získat Zlatou desku, je ovšem zcela jiná písnička. Nové album představí na zcela unikátní koncertní šňůře, která se nedá popsat slovy, ta se musí zažít. Na úvod celého večera vystoupí špička českého cello folku PAVEL ČADEK.

„V případě příznivého počasí se v tuto chvíli předpokládá, že koncert bude mít změnu v místě konání – z velkého sálu by se přesunul pod širé nebe ve venkovním areálu Pavlínina dvora. Tím pádem by i návštěvníkům odpadla nutnost mít na sobě roušky. Více informací oznámíme již brzy,” dodává produkční DK Šumperk.

Koncert písničkářů Pokáče a Pavla Čadka začne ve středu 9. září od půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je 350 Kč, v den akce podraží o padesátikorunu.

Související odkazy:
Oficiální stránka – www.pokac.cz
Klip Vymlácený entry www.youtube.com/watch?v=s_UAFNoAd4Q
Klip Úplně levej www.youtube.com/watch?v=vm9coriTJs0

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *