RockShock

Internetový rockový magazin

Deathstars zahrají v rámci svého evropského turné k nové desce v Praze

Text: Pragokoncert
Foto: Hanka Fišerová

xa0Švédská industrial/glamrocková kapela DEATHSTARS se na delší dobu odmlčela. Ovšem v loňském roce oslavili návrat kytaristy Cata Casina do kapely a cestu do povědomí fanoušků začali hledat svými nezapomenutelnými show na festivalech jako Wacken Open Air, Graspop či náš Masters Of Rock.

Ano, smrtící glamrocková senzace DEATHSTARS je zpět! Vrací se po dlouhých čtyřech letech a už se nemůže dočkat, až vás znovu zasáhne svými zbrusu novými kousky. Kapela v současné době dokončuje práce na novém albu, následníkovi zatím poslední desky The Perfect Cult (2014), které by se mělo objevit co nevidět. Mějte oči otevřené… deska může zaútočit každým dnem.

Kapela svůj návrat komentuje: „Jsme zpět! Po čtyřech letech dobíjení energie, s Cat Casinem zpátky v kapele a s maniakálním Nitrem na bicí vám letos předvedeme jedno velké peklo. Seznamte se se znovuzrozenými Deathstars!” I vy, fanoušci v České republice, máte tuto možnost, neboť Deathstars na vás pamatovali při plánování svého turné a jedna show patří také Praze v MeetFactory, a to 28. 9. 2020. Nenechte si to ujít!

Související odkazy:
www.deathstars.net
www.facebook.com/deathstars
www.mastersofrock.cz/cs/koncerty/2020-Deathstars

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 19

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *