RockShock

Internetový rockový magazin

Popová legenda Petr Rezek rozezpívá šumperské publikum

Text: Michaela Horáková

Šumperský Dům kultury na přání fanoušků připravuje na pátek 22. září koncert nestárnoucí legendy PETRA REZKA. Hudební partner oblíbené zpěvačky Hany Zagorové se do Šumperka vrátí po čtyřech letech, tentokrát ale s vlastní show a za doprovodu energické kapely NOP BAND.

„Přestože Petr Rezek v prosinci oslavil významné životní jubileum, energie má stále na rozdávání a na pódiu by mu tyto kulatiny hádal málokdo. Během vystoupení hýří úsměvy, neváhá se vydat přímo mezi publikum, a hlavně nadšené divačky si tyto chvíle nemohou vynachválit,“ uvedla produkční Michaela Horáková.

Za dobu své hudební kariéry spolupracoval kromě zpěvačky Hany Zagorové, se kterou má nezapomenutelné duety Duhová víla nebo Ta pusa je tvá, také s Karlem Černochem, Viktorem Sodomou, Petrou Černockou a Karlem Vágnerem. Je také autorem scénické hudby k 17 divadelním a 2 rozhlasovým hrám.

Šumperské fanoušky rozezpívá díky svým ikonickým písním Přátelství, Prší krásně, Jsi, Tulák po hvězdách, Rozdíly či Modrá zem. Velký podíl na jejich úspěchu měli textaři Pavel Žák, Zdeněk Rytíř nebo Vladimír Čort. „Na koncertě vás myšlenkami přenese do osmdesátých a devadesátých let, a navodí tak nádhernou atmosféru, na kterou budete chtít dlouho poté vzpomínat,“ dodává produkční.

Koncert oblíbeného zpěváka, kytaristy, hudebního skladatele a redaktora Petra Rezka s kapelou NOP Band začíná v pátek 22. září od devatenácti hodin ve velkém sále šumperského Domu kultury.

Související odkazy:
www.petrrezek.cz
www.facebook.com/petrrezekofficial
www.dksumperk.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 981

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *