RockShock

Internetový rockový magazin

Strange Bones a Calva Louise koncem února pořádně zatopí pod kotlem v Café V lese

Text: Anna Vašátková

V Café V lese bude 25. února 2021 pořádně horko, zahrají zde britští rockeři STRANGE BONES a punkoví CALVA LOUISE. Jejich společný koncert mohou brát fanoušci jako předkolo, v létě totiž nebudou chybět na pódiích festivalu Rock For People. Obě kapely v poslední době pilně dřely a na kontě mají několik novinek, o které se s námi rády podělí.

Čtyřčlenná kapela Strange Bones pochází z anglického Blackpoolu a podle jejích členů jde o město s naprostou politickou autonomií a nezávislostí na mysli, těle i duchu. Bratři Benthamovi společně s bubeníkem Stuartem ‘Spudem‘ Newburnem navazují na lásku svých rodičů k punkovým kapelám 80. let a deskou Sick Of It All plnou blackpoolského rocku jim vzdávají hold. Jak taky sami tvrdí, rodiče jsou na ně náležitě pyšní.

„Punková výchova, bezkonkurenční nebojácnost a opravdu, opravdu dobré písničky. Seznamte se s nejtalentovanější britskou kapelou,“ napsal na konto kapely britský magazín Rock Sound.

Calva Louise – indie/electronic/punkové trio tvoří Venezuelanka, Francouz a Novozélanďan. Díky inspiraci latinskoamerickým i britským rockem se jejich členům podařilo stvořit jedinečný agresivní zvuk, kterým vyprodali koncerty po celé Velké Británii a Evropě. V České republice se loni představili posluchačům naživo jako předskokani Highly Suspect a v online hře Rock For People In The Game.

Nedávno vystřelili do světa nové album Euphoric, které britský hudební web Gigwise hodnotí takto: „Na novém album Euphoric jsou riffy masivnější, baskytara údernější a bicí zuřivější… Bouřka v hudební podobě. 9/10.“

Předprodej vstupenek startuje v pátek 19. listopadu v 10.00 hod. v prodejní síti GoOut.net za cenu 350 Kč.

Související odkazy:
Strange Bones
www.strangebones.co.uk
www.facebook.com/strangebonesband
www.youtube.com/channel/UC07yHIizLTksRMWpDvBK2Iw
Calva Louise
www.musicglue.com/calvalouise
www.facebook.com/calvalouise
www.youtube.com/channel/UCGvL7t_MBJDyTGHO2qZoI-w


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 535

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *