RockShock

Internetový rockový magazin

Štěpán Kozub a Jiří Krhut poprvé zavítají do šumperského kulturáku

Text: Ondřej Procházka

Ve znamení velké premiéry bude zářijový koncert dua KRHUT & KOZUB. Herec Štěpán Kozub se tentokrát představí šumperskému publiku jako nadějný zpěvák za hudebního doprovodu muzikanta Jiřího Krhuta.

Populární herec ostravského divadla Mír, který značnou část svého dětství strávil v Jeseníkách, přijede společně se skladatelem a muzikantem Jiřím Krhutem v rámci dozvuků festivalu ŠPEKfest.

„Máme velkou radost z toho, že můžeme toto talentované duo poprvé představit šumperskému publiku. Hudební tvorba Štěpána Kozuba a Jiřího Krhuta dokonale snoubí veškeré hudební kvality a zároveň se dočkává značné pozornosti od široké veřejnosti,“ uvedl dramaturg Domu kultury Ondřej Procházka.

Herec Štěpán Kozub a hudebník a textař Jiří Krhut vydali na konci roku 2020 své debutové album Prásknu bičem. Tato ostravská dvojka si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Jejich tvorba obsahuje písně, které se žánrově liší, a svými vokály je na desce i koncertech obohacuje písničkářka Barbara Kanyzová.

„Jejich koncerty často nebývají pouze o písničkách, ale protože společným jmenovatelem obou interpretů je neodmyslitelně humor, diváci se tak na vystoupeních mnohdy docela vydatně pobaví a zasmějí,“ doplnila produkční Michaela Horáková.

Na vystoupení této jedinečné dvojice hudebníků v Domě kultury Šumperk se mohou lidé těšit v pátek 24. září od půl osmé večer. Vstupné v předprodeji je za 350 Kč, v den akce podraží o padesátikorunu.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 585

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *