RockShock

Internetový rockový magazin

Stream Must Go On Volume 5 – Silver Rocket Edition

Text: Klub 007 Strahov

Chtěli bychom říct – pro letošek už poslední stream. Ale zda se bude hrát v létě nebo na podzim, to je stále ve hvězdách. Každopádně zde máme pátý díl série Stream Must Go On a tentokrát jsme oslovili legendární partu hudebních nadšenců se Sedmičkou neoddělitelně propojených již hodně let – Silver Rocket.

Ve své stáji hostí mnoho geniálních kapel, ve slušné části z nich pánové osobně hrají, vydávají hudební nosiče, organizují koncerty, pro Sedmičku (a pro mnoho dalších klubů a projektů) by se rozkrájeli. Na kamerami poseté bojiště vysílají 5 temných jezdců. 5 upřímných krvesajných hudebních zpovědí. 5 hloubkových vrtů do loud & dark indie noise rock psychedelic experience a mnohem dál a houšť.

Jako vždy se můžete těšit na rozhovory pod hlavičkou Kids And Heroes Magazine a luxusní přenos koncertů od AVC ČVUT. Pan Kuře zvučí, uši se těší.

Pokud budete chtít klub v nelehké době podpořit, budeme vám nesmírně vděční, stačí zakoupit virtuální vstupenku v libovolné výši na GoOut.net. Pomůžete i sdílením a zvaním přátel. Stream bude od pátku 30. 4. 2021 zdarma ke zhlédnutí komukoliv a kdykoliv až do skonání internetů.

Deep, dark and loud! Aneb raketová základna u vás v obýváku, papuče included. Děkujeme vám. S vámi to dáme!

Čtvrtek 29. 4. 2021, 19.30 hod.

FB událost – www.facebook.com/events/287488516336694
Vstupenky – www.goout.net/cs/listky

OTK
Kapela? Těleso? Entita? Za těch 86 let činnosti OTK to ještě nikdo neodhalil, ale jisté je, že členové OTK spolu při hraní komunikují na vlnách, který jsou nám, běžným smrtelníkům, bohužel navěky zapovězený…
www.silver-rocket.org/kapely/otk
www.noise.cz/otk

LYSSA
Trio, jehož základním hudebním výrazivem je to nejzákladnější hudební výrazivo. Co je v těch základech? Velmi hustá malta a dost nahrubo otesané kvádry. Album Bipolar je vlastně stále aktuální. Vždycky bylo.
www.silver-rocket.org/kapely/lyssa

UKWLT
Pod touhle šifrou najdete aktuální zvukovou inkarnaci Unkilled Worker. Nad mlhou se klene pomalý riff, digitální beat připomíná klapání stehenních kostí, tempo je pomalejší než smrt. A kromě toho – hallelujah! – přichází kytarový sólo, který by neudělalo ostudu v žádný márnici světa.
www.silver-rocket.org/kapely/ukwlt
www.unkilledworker.wordpress.com/ukwlt

ARAN SATAN
„Stěrače nestíhají svět, všední den poblíž hranic…“ Ponurou zprávu o stavu českých periferií přináší mluvící člověk aka Aran Satan. Čerstvá deska Stigma je split LP s legendou valašskýho punku Innoxia Corpora.
www.silver-rocket.org/kapely/aran-satan

PLANETY
Fénix za Fénixem slavně vstává z popela, ale planety to jen mlčky pozorují ze své oběžné dráhy. Kapela se letos vrátila vynikajícím EP Rýnské zlato, kde najdeš to, co planety definuje odnepaměti: krásu nesmírnou.
www.silver-rocket.org/kapely/planety
www.planetyplanetyplanety.tumblr.com

Související odkazy:
www.klub007strahov.cz
www.silver-rocket.org


DALŠÍ ČLÁNKY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 372

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *