RockShock

Internetový rockový magazin

Tři pohanské hordy spojí své síly v Brně v rámci Heathen Convention

Text: Odraedir

Ze tří směrů vprostřed se setkajíce ve starém sídle brněnském, k rokování sdruží se zástupci svých krajů o vztahu svém sousedském. Laskavé pozvání prosím přijměte ku společnému dění, kde o západu slunce k poslechu i tanci zříte tato uskupení.

ODRAEDIR
Tato paganmetalová banda se pohybuje po českých i zahraničních pódiích už od roku 2009. Jejich melodická hudba kombinující prvky různých stylů jako death nebo thrash se věnuje tématům, jako je příroda, hrdinské činy nebo severské božstvo. Odraedir mají za sebou již dvě dlouhohrající alba, dvě EP a pár singlů. Poslední album Vengeance vyšlo koncem minulého roku a právě s tímto albem přijíždějí do Brna.
www.facebook.com/odraedir
www.youtube.com/watch?v=1SSNz0YvMro

WINDS OF YORE
Kapela Winds Of Yore splétá moudra starých časů do nových příběhů pomocí kombinace tradičních nástrojů a preciznosti moderních metalových žánrů, jako jsou melodický death metal, prog a metalcore, s texty inspirovanými pohanskými mytologiemi aplikovanými na nový svět, ve kterém se nacházíme. V roce 2022 vydali své první EP s názvem The Forlorn Path.
www.facebook.com/WindsOfYore
www.youtube.com/watch?v=nPMJxZVTSII

POLUDNICA
Pagan/folkmetalová kapela Poludnica vznikla v roce 2020. Ve svých skladbách se věnují mytologii starých Slovanů. Atmosféru tradiční kultury umocňují klasickými nástroji, jako jsou housle, zobcová flétna či harfa v kombinaci s výraznými kytarovými sóly za energického doprovodu bicích. Jejich debutové album vyšlo v říjnu 2023 a nese název Poludnica.
www.facebook.com/profile.php?id=100063441837267
www.youtube.com/watch?v=EKp1B7_pu6Q

5. 4. 2024, 20.00 hod. – Brno, m13 rock hell

FB událost – www.facebook.com/events/1401572557123546


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1284

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *