RockShock

Internetový rockový magazin

První jména Brutal Assaultu 2024 a vyprodání 1. edice vstupenek

Text: Obscure Promotion

Pořadatelé Brutal Assaultu oznámili první jména na nadcházející 27. ročník, který se bude konat v termínu 7.–10. srpna 2024. Současně s oznámením prvních kapel, mezi nimiž už se objevují některá zásadní jména line-upu, např. ARCHITECTS, BEHEMOTH, MOTIONLESS IN WHITE či EMPEROR, byl spuštěn i předprodej vstupenek.

A fanoušci vstupenky vzali útokem, takže Brutal Assault už po dvou hodinách s pokorou a poděkováním hlásil vyprodání první edice. Ta následující je na čtyřdenní festival, od r. 2007 tradičně konaný v historické pevnosti Josefov, v prodeji a je platná do konce roku nebo do vyprodání.

A kdo se mezi prvními jmény v line-upu 27. Brutalu objevuje? Už zmiňované britské metalcorové ikony Architects, polští rebelové Behemoth, po 11 letech do Čech se navrátivší americké metalcorové hvězdy Motionless In White či císařové temného kovu Emperor. Dále nesmrtelným Death vzdávající hold LEFT TO DIE s jejich bývalými členy včetně baskytaristy Obituary Terryho Butlera, jedna z nejrychleji rostoucích kapel alternativní rockové scény posledních let – belgické trio BRUTUS, extrémní thrasheři LEGION OF THE DAMNED, nestydatě agresivní deathcoristé BODYSNATCHER a psychedeličtí sludgeři UFOMAMMUT z Itálie.

V dalším odhalování line-upu Brutalu 27 budeme zanedlouho pokračovat. Vy mezitím na YouTube kanálu festivalu jeho atmosféru nasajte v netradičně pojatém pofestivalovém mini filmu, který dokumentární formou skrze výpovědi fanoušků reflektuje aktuální stav na metalové scéně.

Vstupenky – www.brutalassault.cz
FB událost – www.facebook.com/events/852681396382704
Spotify – www.open.spotify.com/playlist

Brutal Assault 2024
7.–10. srpna 2024 – pevnost Josefov
4 dny – 5 pódií – 125 kapel – horor kino – výstavy


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 1245

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *