RockShock

Internetový rockový magazin

Luboš Andršt 75 – Unikátní koncertní pocta už 14. 9. v Lucerna Music Baru

Text: Supraphon

Už příští čtvrtek 14. září bude pražský Lucerna Music Bar hostit unikátní hudební událost Luboš Andršt 75 – koncert k nedožitému jubileu, jenž je koncipován jako pocta kytarovému velikánovi české bluesrockové a jazzové scény, který by 26. července 2023 oslavil 75. narozeniny.

Na tuto jedinečnou hudební osobnost zavzpomínají Andrštovi blízcí spoluhráči i kytaroví následovníci, kteří vzdají hold odkazu, jejž za sebou Luboš Andršt zanechal. Součástí slavnostního večera bude také křest dvojalba Luboš Andršt – Timeline 1971–2017, které vyšlo v červnu tohoto roku u Supraphonu.

Fanoušci Luboše Andršta se mohou těšit na vystoupení formace PETER LIPA & LUBOŠ ANDRŠT BLUES BAND, kapely, která prorazila v roce 1984 dnes již legendárním albem Blues z lipového dřeva. Roli kytaristy v tomto případě převezme Lukáš Martinek. Dále bude pro tuto příležitost oživena bluesrocková legenda ENERGIT a kytary se zhostí mladičký talent Jiří Rambousek. Celý večer pak završí svým vystoupením MICHAL PROKOP s FRAMUS FIVE, tedy kapela, ve které Andršt strávil většinu svého života a nahrál mimo jiné kultovní album Město Er, na kterém se také autorsky podílel. Celým večerem bude provázet Marek Hlavica.

FB událost – www.facebook.com/events/1866791063686583


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 976

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *