RockShock

Internetový rockový magazin

„Pro tohle my žijem,“ hlásají GATE Crasher v klipové novince Jako vlci

Text: GATE Crasher

Dva roky po vydání desky mrazení Brňáci GATE CRASHER servírují další pecku ze své dílny a rovnou se vší parádou – novinka Jako vlci vypráví o síle komunity každého z nás a do světa přichází rovnou v klipovém zpracování, kde se na výsledku podílel třicetičlenný komparz.

Skladba Jako vlci je první vlaštovkou z nového materiálu brněnských rockerů, jehož přípravu kapela již na jaře oznámila. Tematicky se točí kolem komunit, nejen těch hudebních, a vyzdvihuje vnitřní sílu a energii, kterou nám taková komunita dodává.

Natáčení klipu se ujalo – u GATE Crasher již tradičně – osvědčené studio Creative Works, ale tentokrát bylo vše opět trošku jinak. Realizace probíhala v ‘šibeničním‘ termínu, kdy bylo třeba dát dohromady početný komparz a každého ‘herce‘ předem důkladně připravit.

„Myšlenka klipu byla taková, že písnička je hlavně o lidech, ne o nás. Proto jsme se rozhodli, že to musí být právě ti ostatní, kdo ji budou v klipu zpívat. Což ovšem vyžadovalo důkladnou přípravu – všichni zúčastnění museli ještě nevydanou a v tu dobu nesmíchanou písničku znát nazpaměť. Proto jsme jim ji museli doručit s předstihem, spolu s varováním ‘přísně tajné‘, aby nám někam neutekla ještě před vydáním…“ popisuje nadšeně frontman Ondra.

„Navíc tu byla nutnost pestrosti jednotlivých ‘rolí‘, což byl taky celkem oříšek. Naštěstí máme ale skvělé fanoušky a přátele, kteří do toho s námi šli a celé to umožnili realizovat. Za to jim od nás patří opravdu obrovské poděkování. Bez nich bychom to nedali…“ doplňuje baskytarista Macek.

GATE Crasher v rámci #leto2022 právě brázdí vody domácích festivalů. Vidět je můžete až do září na řadě míst, včetně hlavní scény vizovického Masters Of Rock 2022.

Související odkazy:
www.gatecrasher.cz
www.facebook.com/GateCrasherBand


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 721

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *