RockShock

Internetový rockový magazin

Support Lesbiens budou jedním z hudebních hostů letošních Kryštof kempů

Text: Zdena Selingerová

Letošní Kryštof kempy, které se ponesou v duchu filmu, zavítají celkem do osmi měst. SUPPORT LESBIENS se představí na všech koncertních zastávkách. Sedm z nich již hlásí beznadějně vyprodáno a vstupenky lze v tuto chvíli zakoupit jen do Liberce.

„Před rokem, když jsem pozval Richarda na náš neveřejný křest alba Glow do pražského klubu Doupě, jsem tenkrát netušil, že to může rozhodnout o tom, že si nás pozve jako jednoho z hostů na svoje Kempy. Já i kluci si toho moc vážíme, protože tato akce patří bez diskuse k tomu nejlepšímu, co letní festivalová sezona v ČR nabízí. Líbí se mi i koncept těchto putovních festivalů, takže se opravdu těším,” říká Hynek Toman.

Supporti zároveň chystají zařadit do svého festivalového setlistu, vedle největších hitů kapely, i pár nových songů, na kterých již intenzivně pracují.

„Po loňské sezoně, kdy se nám dostalo naprosto skvělých reakcí od publika, se nemůžu dočkat, až zahrajeme fanouškům novou, svěží tvorbu. Tenhle rok se prostě cítíme ve vrcholné formě a já osobně plánuji předvést svůj doposud nejlepší pódiový výkon,” dodává s úsměvem zpěvák kapely Dušan Marko.

Rozpis Kryštof kempů:
04. 07. – Náměšť na Hané
11. 07. – Hukvaldy
18. 07. – Strážnice
25. 07. – Svojšice u Přelouče
08. 08. – Liberec
15. 08. – Konopiště
22. 08. – Loket
29. 08. – Plzeň

Více informací na www.supportlesbiens.cz.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 638

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *