Music Club Modrá Vopice znovu otevírá své brány

Text: Modrá Vopice
Po téměř půlroční přestávce se v legendárním klubu Modrá Vopice opět rozezní hudba. Již tento týden jsou pro fanoušky připraveny hned 4 open air koncerty.
Ve čtvrtek 27. 5. od 19.00 hodin fanoušky rozparádí dvě pražské stálice, kapely DEAD DANIELS a DOKTOR TRICERATOPS.
Start víkendu obstarají v pátek 28. 5. od 18.00 hod. kapely PARAGRAF 219, pardubičtí PROMILE a jihočeští punkeři z kapely NA PLECH.
Krásných 16 let na hudební scéně oslaví v sobotu 29. 5. punkrocková WOSA. Na mejdan jim dorazí zahrát LAJNA, FAFEJTOVY GUMY a MATTER TUA. Začátek je naplánován na 17.30 hod.
Celou sérii prvních ‘rozvolňovacích‘ koncertů ukončí v neděli 30. 5. od 18.30 hod. kapely MARINA, SILENT GENERATION a STELL/\RIS.
Upozornění: Podmínkou pro vstup do areálu je prokázání se platným negativním (POC antigenním / PCR) testem, potvrzení o nedávném prodělání nemoci Covid-19 nebo o očkování. Nutnost ochrany dýchacích cest podle aktuálních pravidel rouškou nebo respirátorem.
Související odkazy:
www.modravopice.eu
www.facebook.com/MusicClub-Modrá-Vopice-1607038219581613
DALŠÍ AKTUALITY
- Playlist Motákfest na Rádiu Kluboofka podporuje regionální festivalovou scénu
- První album kapely Memoria vychází po čtvrtstoletí v digipackové reedici s bonusovým materiálem
- Motákfest 2026: Největší ročník v historii. Poprvé dvoudenní, s pivním minifestem a rekordním line-upem
- Rock For People hlásí vyprodáno. Festival otevře brány již ve středu
- Břitvě dominují Colosalist, Lvmen, Märno, Světec z pekla či obscénně extrémní knižní box
- Obscene Extreme 2026 se blíží, brány Bojiště se vyvoleným otevřou i jen na jeden den už za tři týdny






