Diktatura debilov Tour vyvrcholila v Nároďáku

18. dubna 2026, Jaroměř, Nároďák
Text: Pavel Novák
Foto: Pavel Novák
V jaroměřském Nároďáku vyvrcholilo společné turné slovenské metalové kapely ČAD a pražské smečky HEJTMAN. ČAD je bez přestávky nejdéle hrající metalová kapela na Slovensku. Vznikla v roce 1994 a vystupovala nejenom po Evropě, ale např. i v Brazílii. Charakteristický pro kapelu je svérázný humor jejího frontmana, který umí bavit lidi. Hejtman je thrashmetalová úderka z Prahy, která hraje od roku 2007. Jako další se představila domácí deathmetalová kapela DYSANGELIUM. Dysangelium je slušně rozjetá mašina, kterou čeká tento rok neskutečná porce koncertů. Jako předkapela vystoupila další místní thrash/deathmetalová kapela CUTTER ze Smiřic. Musím konstatovat, že to byl opravdu povedený večírek.
- Diktatura debilov Tour vyvrcholila v Nároďáku
- Jarní Svět lidí tour kapely Protheus proběhla na jedničku s hvězdičkou
- Nároďák v Jaroměři oslavil 10 let Nároďák Festu
- Debustrol pokračují ve své Neuromasakrr Tour
- Plexisovjanka stále více přitahuje fanoušky kapely Plexis
- Komunál se v rámci podzimní tour Pro tebe 2025 zastavil v Nároďáku






