RockShock

Internetový rockový magazin

Debustrol pokračují ve své Neuromasakrr Tour

6. prosince 2025, Jaroměř, Nároďák

Text: Pavel Novák
Foto: Pavel Novák

Debustrol se při své masakrózní tour zastavili v thrashmetalovém kostele v jaroměřském Nároďáku. A byl to pořádný masakr. Nejprve vystoupila kapela SADISTIC HANNIBAL, ostrá thrashmetalová parta z Jičína. Potom nastoupila místní deathmetalová parta DYSANGELIUM, která představila nového kytaristu. Po krátké přestávce vtrhli na pódium DEBUSTROL se svojí masakrózní show. Na setlistu nechyběly pecky jako Zakuklenci, Všichni chcípnou, Válka nebo Vyhlazení. Kapelu přišel podpořit na pódium i Freddy Krueger. Ke konci koncertního setu vystoupil v tradiční vložce Martin Kolinss se svojí motorovkou. Důležitá zpráva pro příznivce masakrózního thrash metalu je, že Neuromasakrr Tour pokračuje i v lednu a únoru 2026.


DALŠÍ FOTOREPORTÁŽE

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *