Debustrol pokračují ve své Neuromasakrr Tour

6. prosince 2025, Jaroměř, Nároďák
Text: Pavel Novák
Foto: Pavel Novák
Debustrol se při své masakrózní tour zastavili v thrashmetalovém kostele v jaroměřském Nároďáku. A byl to pořádný masakr. Nejprve vystoupila kapela SADISTIC HANNIBAL, ostrá thrashmetalová parta z Jičína. Potom nastoupila místní deathmetalová parta DYSANGELIUM, která představila nového kytaristu. Po krátké přestávce vtrhli na pódium DEBUSTROL se svojí masakrózní show. Na setlistu nechyběly pecky jako Zakuklenci, Všichni chcípnou, Válka nebo Vyhlazení. Kapelu přišel podpořit na pódium i Freddy Krueger. Ke konci koncertního setu vystoupil v tradiční vložce Martin Kolinss se svojí motorovkou. Důležitá zpráva pro příznivce masakrózního thrash metalu je, že Neuromasakrr Tour pokračuje i v lednu a únoru 2026.
- Diktatura debilov Tour vyvrcholila v Nároďáku
- Jarní Svět lidí tour kapely Protheus proběhla na jedničku s hvězdičkou
- Nároďák v Jaroměři oslavil 10 let Nároďák Festu
- Debustrol pokračují ve své Neuromasakrr Tour
- Plexisovjanka stále více přitahuje fanoušky kapely Plexis
- Komunál se v rámci podzimní tour Pro tebe 2025 zastavil v Nároďáku






