RockShock

Internetový rockový magazin

Loučení se světem pozemským od Dissolving Of Prodigy vyjde poprvé na vinylu 25. července

Text: Petr ‘Herdron‘ Říha

Ve čtvrtek 4. července by frontman DISSOLVING OF PRODIGY René Krystyn aka ‘Fusaty‘ oslavil půlstoletí své existence na světě pozemském. Realita je však taková, že se světem pozemským se nedobrovolně rozloučil už 23. září 2013.

Reedice Loučení se světem pozemským na digipacku a audiokazetě vyšly 23. 9. 2023. Symbolicky v den desátého výročí ‘Fusatého‘ skonu. Nebudu mlžit… vydání vinylové reedice jsem záměrně inicioval k 4. 7. 2024 jako symbolický dar příteli, jehož hudba s námi zůstane navždy, nicméně ne vždy se vše povede podle plánu, takže 4. 7. alespoň spouštím předobjednávky a 25. 7. se objednávky rozletí na vaše adresy.

Až budete mít LP ve svých rukou, všimnete si, že oproti CD a MC verzi je pořadí skladeb mírně přehozené. Je to kvůli tomu, že časový limit pro jednu stranu vinylu je nekompromisní a nechtěl jsem desku dostat do zvukové komprese.

K vinylu se samozřejmě dá přiobjednat cokoliv dalšího z Pařátshopu, třeba pánská trička k této události, která jsou mírně odlišná od CD a MC verze z loňského září. Trička budou vyrobena pouze na předobjednávky do 21. července. Proč pouze na předobjednávky? Článek ‘Změna v distribuci merchandise z dílny Pařátu‘ je k přečtení v Pařátshopu zde.

Pakliže nebudete chtít objednávku poslat zásilkovou službou, klidně se můžete zastavit osobně k nám do výdejního místa v Háji ve Slezsku, kde vás rád uvítám a prohodím nějaká ta slova. Podrobnější informace v článku zde.

Provedení LP – černý vinyl vložený do potištěné vnitřní kapsy uložený v kartonovém obalu a potažený fólií.

Na jednu objednávku v Pařátshopu lze z tohoto titulu zakoupit pouze jeden kus. Systém je tak nastaven záměrně. V případě zájmu o více kusů z jednoho titulu pište na petr@paratshop.cz a domluvíme se individuálně.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 755

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *