RockShock

Internetový rockový magazin

Sebastien vypouštějí třetí singl z chystané desky Quo Vadis

Text: Smile Music

Třetí singl z alba Quo Vadis je tu. V novém hymnicky powermetalovém singlu SEBASTIENSmutky hostuje výrazná česko-italská zpěvačka Shirley Tracanna (Emreiʼs, ex-Wishmasters).

Frontman kapely Jiří Rain vysvětluje námět textu: „Skladba je pomyslným dialogem člověka s matkou přírodou. Dnešní člověk žijící v ‘betonové džungli‘ tráví většinu svého času ve virtuálním světě. Přesto podvědomě touží aspoň na chvíli odhodit okovy moderní civilizace, vyběhnout bosý do přírody a pocítit zapomenutou svobodu volnosti. I sama příroda člověka volá a touží po hlubším propojení se svým odrostlým dítětem, ale její hlas je zastřený hlukem městské každodennosti. Ve vzájemném smutku po tom druhém se v novém singlu na okamžik potkávají. Stráví spolu pár snových chvil a sdělí si své tajné touhy. Chápou se. Člověk se ale musí vrátit do svých ‘čtyř stěn‘ a vztah ‘dítěte‘ a jeho ‘matky‘ tak zůstává zakázanou láskou.“

Předprodej – www.sparkshop.cz/hledat/?hledat=sebastien

Album Quo Vadis spatří světlo světa 28. června. Jedenáctipísňové album bude obsahovat mimo jiné exkluzívní duet s legendárním Láďou Křížkem (Citron, Kreyson) – coververzi hitu kapely Olympic – Slzy tvý mámy. O mix a mastering nahrávky se nepostaral nikdo jiný než původní producent Sebastien Roland Grapow (Masterplan, ex-Helloween).

Singl na Spotify – www.open.spotify.com


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 931

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *