RockShock

Internetový rockový magazin

Ještě nehoří – Nový videoklip kapely Premier je mladším bráškou Hrobaře

Text: Milan Papežík

Před pár dny vydala legendární rocková kapela PREMIER zbrusu nový videoklip k písni Ještě nehoří. Je toto ještě kapela Premier, kterou známe? Punkrocková pecka totiž naznačuje další posun, kdy kluci tímto flákem ukazují svůj nový hudební rozměr.

Po písni V dešťových kapkách, úvodním singlu z připravovaného alba, přichází zlínská kapela Premier s druhou skladbou, a to novou punkovou peckou Ještě nehoří. Její doprovodný videoklip vznikl v totožných prostorech zlínských filmových ateliérů jako legendární Hrobař. A opět po letech nám kluci naservírovali veselý videoklip a člověk si pomyslí, že se snad zastavil čas. Není zde totiž nouze o šílené skeče, které jsme milovali i ve videoklipu Hrobař. Dá se říct, že tato ikonická skladba má, co se týče videoklipu, svého mladšího brášku.

Co se však týče hudby, kapela překvapuje svým punkovým projevem, na který nejsme u Premieru až tak zvyklí. Většina jejich písní je čistě rocková, a tak posluchače ihned zaujme netradiční háv skladby.

V textu z pera Jaroslava Irovského, olomouckého spisovatele a textaře kapely, poukazuje kapela s nadsázkou sobě vlastní na stav a eskalující problémy ve společnosti. „Dým už stoupá, ještě nehoří. Že začne, s tím já počítám,“ zní trefně v úvodu refrénu, s úsměvným dodatkem, který si jako celou píseň můžete poslechnout na různých hudebních platformách.

V současné době je kapela Premier opět na turné a během letní sezony zařadí do svého programu i zbrusu nové pecky.

Související odkazy:
www.premier-music.cz
www.facebook.com/hrobari
www.instagram.com/premier_music_cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 670

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *