RockShock

Internetový rockový magazin

Phoenix povstal z popela a přidal k tomu nový videoklip

Text: Miloš Zubr

27. 3. 2024 vyšlo dlouho očekávané EP kapely DAY BEFORE. Název Phoenix odkazuje k faktu, že samotná kapela tímto EP povstává z vlastního popela. Po svém debutu se v minulých letech na nějakou dobu odmlčela, ale nyní se vrací a má v plánu pokračovat v kvalitní tvorbě. Název ovšem neodkazuje pouze na životní cyklus kapely, ale také na mysl člověka, která je občas zmítaná nepříjemnými myšlenkami a pocity. Celé album se nese v duchu boje proti vnitřním démonům, kdy člověk musí zabojovat a vymanit se z ohně a povstat jako někdo lepší.

Na albu Phoenix najdete intro a pět songů. Díky schopnostem Bomb Jack Studia je zvuk celého alba vyvážený a na vysoké úrovni. Songy dávají najevo, že tady energie nechybí a že je kde brát. Ještě před vydáním EP jste mohli slyšet a vidět jeden ze songů s názvem Desolation, který byl první ochutnávkou toho, na co se můžeme těšit. S vydáním alba si Day Before přichystalo i další videoklip k songu Faction Of Life. Jedná se opět o energickou skladbu plnou emocí. Vizuální stránku si vzalo na starost opět studio WOLL Design a jedná se o velmi povedený počin.

Phoenix je možné poslouchat na YouTube, Spotify, iTunes a na dalších platformách. Na YouTube mají všechny songy vlastní vizuální stránku.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1695

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *