RockShock

Internetový rockový magazin

Zpěvák Petr Kolář inspirován úspěchem turné Tajný místa vydává stejnojmenné album

Text: Warner Music

V loňském roce PETR KOLÁŘ absolvoval Tajný místa Tour a díky zájmu posluchačů ho protáhl do letoška. Komorní podoba jeho programu zaujala a vydání akustického alba se přímo nabízelo. I když je zvyklý spíš na rockovou skupinu za zády, zpěvák ukázal, že jeho hlasu sedí i akustické, subtilnější verze písní s menší nástrojovou sestavou.

„Hrát známé – i méně známé – písně v nových aranžích mě baví. Z pěveckého hlediska je to větší výzva, nabízí ale větší prostor si s hlasem pohrát a možná dává víc vyniknout půvabu a síle jednotlivých skladeb,“ říká k nové podobě písniček Kolář a dodává: „Třeba píseň Luisa mi naprosto učarovala. Bylo vlastně náhodou, že jsem si na ni vzpomněl, a když jsme ji s kapelou znovu nahráli, vyloupla se z ní naprosto úžasná věc plná emocí.“

Na spoluhráče měl zpěvák šťastnou ruku, na kytary ho doprovází Ondřej Pátek, dechové nástroje ovládá Ondřej Klímek a za klávesami čaruje Ondřej Valenta. S tímto obsazením nahrál repertoár z turné tedy i včetně trvale žádaných hitů Jednou nebe zavolá a Ještě že tě, lásko, mám a loňského hitu Tajný místa a přidal zcela čerstvou novinku Když láska krouží.

Album na digitálních službách – www.WMCZ.lnk.to/TMPK

Související odkazy:
www.pkolar.cz
www.facebook.com/petrkolarofficial
www.instagram.com/petrkolar_official


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1632

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *