RockShock

Internetový rockový magazin

Džemfest prodává lístky s tajemstvím

Text: Ondřej Polák

Festival Džemfest zahájil předprodej vstupenek na svůj 24. ročník, který se uskuteční 18. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou k mání s výraznou slevou. Má to ale háček. Pořadatelé nezveřejnili program.

Slevová akce pojmenovaná ‘Zajíc v pytli‘ se koná přes deset let a její popularita u návštěvníků Džemfestu roste. „První rok jsme takto prodali asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět stovek. Máme upřímnou radost, že lidé nakupují lístky půl roku dopředu, aniž by znali program. Vážíme si takové důvěry,“ uvedl za pořadatele Ondřej Polák.

Vstupenky za speciální cenu 350 korun si zájemci mohou nyní objednávat na TicketLive.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 499 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem to už může být pozdě, v den konání festivalu jsou vstupenky zpravidla vyprodané.

„Nejen ti z vás, kteří měli špičkové výsledky v matematické olympiádě, si jistě umí spočítat, že díky ‘Zajíci v pytli‘ ušetří s partou kamarádů a kamarádek na vstupném opravdu hezké peníze, které vám pak zbudou na dodržování pitného režimu během Džemfestu,“ vzkazuje s úsměvem Ondřej Polák.

Online objednávka ‘Zajíce v pytli‘ probíhá na TicketLive.cz. Více informací o festivalu najdou zájemci na webu Dzemfest.cz.

O festivalu
Festival Džemfest, který se koná od roku 2000 v polovině října v Šumperku, patří mezi nejúspěšnější akce v kraji. Každý ročník je vyprodaný (1600 lidí na hlavní scéně) a jedná se o jeden z největších rockových festivalů konaný pod střechou v ČR.

Vedle hlavního programu se v rámci Džemfestu koná řada doprovodných kulturních akcí jako např. literární večery, alternativní koncerty či filmová scéna.

Džemfest se pravidelně orientuje také na sociální oblast, využívá popularity u mladých lidí při kampani Daruj Fest, kterou mobilizuje k darování krve a krevní plazmy. Každý rok Džemfest navštěvují děti z dětských domovů, aby na vlastní kůži zažily svůj první festival.

Džemfest obdržel Cenu Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury a ve stejné kategorii získal Cenu města Šumperka.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1262

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *