RockShock

Internetový rockový magazin

Píseň k filmu Prázdniny s Broučkem nazpívala Bára Poláková

Text: Supraphon

Ústřední píseň k nové komedii Prázdniny s Broučkem nazpívala zpěvačka a herečka BÁRA POLÁKOVÁ s dalšími aktéry filmu. Píseň Léto s tebou Jiřího Schelingera a Františka ‘Ringo‘ Čecha přezpívala společně s Lukášem Příkazkým a jejich filmovými dětmi. Singl vychází u vydavatelství Supraphon. Videoklip dotváří záběry z filmu, jenž měl premiéru 18. dubna.

Bára Poláková coby dobrodružná food blogerka, vyrazí ve filmu s celou svou rodinou vstříc novým zážitkům na letní dovolenou k moři veteránem Broučkem z roku 1972. Její manžel, kterého si zahrál Lukáš Příkazký, však její nadšení ani trochu nesdílí. Původně cesta na dovolenou k Jadranu se ale může změnit v nečekané dobrodružství. Vždyť i cesta je cíl. Barbora Poláková se v novém snímku představí nejenom v hlavní ženské roli, ale nazpívala i ústřední píseň k filmu. Singl s názvem Léto s tebou, který je dnes už klasika, nazpíval všem dobře známý zpěvák a skladatel Jiří Schelinger a text písně složil František ‘Ringo‘ Čech. Nyní můžete tento hit z roku 1976 slyšet v novém ženském podání.

Držitelka pěti cen Akademie populární hudby Anděl Bára Poláková nazpívala píseň, která vám doslova vlije do žil letní atmosféru. „Klip byl sestříhán často ze záběrů, které se do filmu nevešly,“ vysvětluje Bára Poláková. „Producent Pavel Vácha mě původně poprosil, abych napsala písničku k filmu. Já se na to těšila, už jsme měli dokonce s Davidem Hlaváčem pár nápadů, kudy to vzít,“ popisuje prvotní záměry Poláková. „Když jsem ale Broučka poprvé dokoukala, přišlo mi, že neexistuje nic lepšího než cover písničky Léto s tebou. A vůbec ne, abych to nazpívala sama. Ale celá rodina. A to já na covery obecně vůbec nejsem. Jako vůbec,“ dodává.

Singl společně s Polákovou nazpívala celá její filmová rodina, manžel Honza, kterého hraje Lukáš Příkazký a děti Barbora Dragounová a František Sládek. „Ve studiu jsme točili každý zpěv zvlášť, ale přáli jsme si přiblížit se co nejvíc k pocitu, že si celá rodina sedla k ohni, jednou si to zazpívala a náhodou nás u toho někdo natočil. Vždycky když klip vidím, přeju si někam vyrazit s holčičkama a zároveň vzpomínám na svoje dětství,“ uzavírá zpěvačka.

Info o singlu:
Hudba – Jiří Schelinger
Text, aranžmá – František ‘Ringo‘ Čech
Produkce – David Hlaváč, Barbora Poláková
Zpěv – Barbora Poláková, Lukáš Příkazský, Barbora Dragounová, František Sládek
Kytary – Tomáš Pecka, David Hlaváč
Ostatní nástroje – David Hlaváč
Mix a mastering – Petr Zatloukal


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1366

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *