RockShock

Internetový rockový magazin

Doga se na své jarní tour zastavila na Vysočině

15. března 2024, Želiv, KD Želiv

Text: Pavel Novák
Foto: Pavel Novák

Doga se u příležitosti jarní tour zastavila v KD Želiv u Humpolce. Na Vysočinu Doga jezdí pravidelně, minulý rok měla koncert v Pelhřimově a v létě koncertuje pravidelně každý rok na Letním parketu Hořepník, kde je už tradicí dvojkoncert s Alkeholem. Nyní měli jako hosta domácí metalovou kapelu Jackerʼs.

JACKERʼS je sice ‘účetně‘ mladá kapela, ale už toho stihla požehnaně. Například si zahrála v O2 universu u příležitosti 40 let Arakainu a nyní při domácím koncertě se pochlubili svým prvním CD Pomalu a jistě, které stihli vydat v rekordně krátkém čase. Ke klasickému křtu sice nedošlo, ale i tak putovalo CD do publika. Na první pohled bylo vidět že Jackerʼs tu jsou doma, protože kulturák byl doslova zaplavený tričky s lebkou a kulichy. Kromě hlavního frontmana se představila jako již tradiční host Karolína Vrbová, která s Jackerʼs pravidelně účinkuje. Kdo přišel včas, mohl se ještě zúčastnit autogramiády kapely Doga a případně se nechat s Dogou vyfotit.

DOGA se představila s tradiční scénou s lebkou uprostřed. Nechyběly bublinky, házení rolí toaleťáku ani nafukovací balonky. Na setlistu nechyběla žádná ze známých pecek včetně Route 66. No a nakonec samozřejmě následoval tradiční cirkus. Pro mě to byl v podstatě taktéž domácí koncert, značnou část fanoušků jsem znal od vidění z nedalekého Hořepníku. No a na závěr bych chtěl sdělit následující: Doga se na Vysočinu brzy vrátí v plné síle a nebude to dlouho trvat!


DALŠÍ REPORTÁŽE

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 5 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 2404

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *