RockShock

Internetový rockový magazin

What’s In The Box mají svého Leadera

Text: Jiří Olszar

WHAT’S IN THE BOX na podzim loňského roku vydali nové album S(T)IMULATIONS, ke kterému vyrazili i na poměrně obšírné turné. Tím ovšem ‘stimulování‘ fanoušků zdaleka neskončilo a i letos si plzeňští alternativní rockeři připravili pro své příznivce další ‘chuťovku‘.

Nyní si budou moci posluchači výsledek nové práce ochutnat přímo chuťovými pohárky. WITB se tentokrát spojili s vyhlášeným Pivovarem u Přeška v Přešticích, jehož historie sahá až někam do středověku, a spolu s jeho sládkem Ondřejem Nováčkem vytvořili jazyku lahodící pěnivý lektvar, který dostal do vínku název Leader.

Jak už samotný název napovídá, nové kapelní pivo úzce souvisí právě s aktuálním albem S(T)IMULATIONS, neboť jméno bylo odvozeno od skladby Leadershitting. Pivo vzniklo zároveň i ve spolupráci s charitativním pivním projektem Jiříkovo vidění. Labužníci s vytříbenou chutí jistě ocení, že je pivo nefiltrované a nepasterizované.

K této příležitosti vyšel i krátký dokumentární film, který ukazuje nejen samotné WITB, kterak přiložili ruku k dílu, ale přibližuje i samotnou výrobu božského moku. Žádné průpovídky ve videu ale nečekejte, celou zvukovou plochu vyplňuje stylově právě zmiňovaný song Leadershitting.

Leader bude k dispozici od 1. dubna, takže nezapomeňte sledovat kapelní profily a oficiální stránky, kde již brzy najdete další informace. A až budete nové pivo ochutnávat, určitě si nezapomeňte pustit i nové album. V této kombinaci bude chutnat nejlépe.

Kompletní album k poslechu najdete zde:
www.youtube.com/playlist
www.open.spotify.com/album
www.bandzone.cz/whatsinthebox
www.whatsinthebox.bandcamp.com/album/s-t-imulations

Související odkazy:
www.whatsinthebox.cz
www.facebook.com/whatsintheboxxx
www.instagram.com/whats_in_the_box_cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 1421

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *