RockShock

Internetový rockový magazin

Trinitum po vydání alba nepolevují a představují nové video

Text: Jiří Olszar

Ačkoliv se ostravská rock/metalová kapela TRINITUM smrskla na duo (Marek Konečný – bicí, zpěv, Tomáš Klos – baskytara, kytara, klávesy, zpěv), začátkem roku představila debutové album Co jste vy, byli jsme i my, ke kterému vydala hned několik videoklipů.

A v tomto trendu hodlají pokračovat i nadále. Před pár dny totiž představili další videoklip. Tentokrát si vzali do parády titulní song Co jste vy, byli jsme i my. Jedná se o jednu z nejtvrdších skladeb nové desky s patřičně temným textem. Záhrobní téma holt patří k životu aneb, jak říká samotná kapela: „Život kurva není žádná prdel. A musíme tam všichni.“

Co se týče výroby videa, vystačila si kapela většinou sama. Postarali se o světla, zvuk, masky, kostýmy, střih, efekty, práci se zvířaty, režii, herecké a sportovní výkony, tanec či škubavé pohyby, stejně tak jako o hudbu, text, zpěv a obsluhu všech nástrojů. Pomocnou ruku se scénou a cateringem podala Zdeňka Slobodová. Kameru měl pak na starosti známý ostravský fotograf Pavel Dolas, který v samotném klipu dodával dvojici duchovní podporu v podobě Otce Pavla.

Pomodlete se a nechte se vtáhnout hnátem umrlcovým do světa pod epitafem!

Související odkazy:
www.trinitum.cz
www.facebook.com/trinitumofficial
www.instagram.com/trinitumofficial
www.youtube.com/@trinitumofficial


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1507

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *