RockShock

Internetový rockový magazin

Švédská metalová skupina Disruption vydává nový singl Torched

Text: Collapse Agency

Poslední výkřik o odpuštění, přiznání k neslyšícím. Poslední náznaky opuštěné pýchy, plameny naplněné vzpomínkami na zničené sny. Hluboké šrámy neúspěšného života se shromáždily, aby byly spáleny před bezcitnýma očima.

Torched, druhý singl z nadcházejícího EP švédské metalové kapely DISRUPTION, je temnou a nemilosrdnou sugestivní zvukovou kulisou, která vrhá posluchače do zoufalého refrénu s bojovnou energií řízných riffů. Torched zanechá svou ohnivou značku v srdcích všech příznivců.

Neúprosný kus nahromaděné frustrace, přenášený nástroji a hlasy šesti švédských veteránů extrémního umění (také spojených s projekty jako Vampire, Spawn Of Possession, Imperishable, Istapp).

Disruption pustošili místní scénu chudého průmyslového regionu v jižním Švédsku, Blekinge, již od roku 1999. Dominují místní metalové scéně svým agresivním spojením švédského melodického death metalu a vlivy amerického thrash/nu-metalového zvuku, spojeného s politickými texty zaměřenými na nespravedlnosti světa a temné stránky lidské společnosti.

Kapela byla oceněna jako nejlepší živý počin regionu a také silně ovlivnila extrémní hudební scénu v Blekinge. Nahráli dema Bitch On The Cross a A Soul Full Of Hate a také videoklip Demolisher a v roce 2004 vydali album Face The Wall. Poté se kapela proměnila v alternativní HC smečku Jack Daw, se kterou oslavili desetiletí existence.

Znovuzrození Disruption nastalo v roce 2022 v ještě temnějším světě, kde se zdá, že lidstvo touží po sebezničení. Jak společnost imploduje, Disruption poskytují životní soundtrack, se kterým všichni skončíme…


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1392

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *