RockShock

Internetový rockový magazin

Black Hornet rádio vám provětrá uši

Text: Miloš Zubr

Je tomu již více než tři měsíce, kdy odstartovalo Black Hornet rádio (dále BH rádio) své vysílání. Poslední dva měsíce v roce 2023 jakožto zkušební provoz pouze s němým DJem. Avšak od 1. 1. 2024 je již v ostrém provozu.

Jak si již na začátku BH rádio předsevzalo, dává největší prostor tvrdší hudbě v podobě různých metalových a rockových stylů, kdy i v hlavním čase posluchač zaznamená hudební žánry jako death, thrash, black či hardcore. Nezapomíná však ani na melodičtější hudbu jako symphonic, power metal či svižnější pop-rock.

Stylovou rozmanitost podtrhuje rozmanitost národní, kdy na vlnách rádia uslyšíte interprety z Brazílie, Francie, Finska, Polska či Švýcarska atd. V nemalé míře je zastoupena i česká a slovenská scéna, a to především interprety z regionů.

Pořady na BH rádiu:

Kluboofka v rádiu
Rozhovory na kameru v audio formátu. Zaměřeno především na regionální hudební scénu. Moderuje Tomáš Vladeka. Nepravidelně zařadíme live záznamy koncertů kapel z projektu Kluboofka.

Zastavení s Alanem
Převážně nevážně nejen o hudbě. Něco pro pobavení, hlavně informace o
daných muzikantech z tuzemska i zahraničí. Moderuje Alan Rohan.

NaHEY Rock
Rozhovory nejen s velikány české a slovenské hudební scény a nejen o klasických tématech. Co v českém éteru ještě nezaznělo. Moderuje Tomáš Vladeka.

Další pořady již připravujeme a posluchači se mohou těšit na speciální bloky s hudbou z osmdesátých a devadesátých let nebo zaměřených na vybrané hudební styly.

Rádio se snaží podporovat nejen tuzemské interprety, ale i pořadatele akcí. Proto dává pořadatelům prostor pro propagaci jejich akcí. Tomu napomáhá i skutečnost, že vlastníkem BH rádia je produkční agentura Black Hornet Productions, s. r. o. Tato společnost zajišťuje servis pro zastoupené interprety, včetně pořádání turné a festivalů.

Odkazy a kontakty:
www.bhradio.cz
www.facebook.com/BlackHornetRadio
bhradiocz@gmail.com


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 668

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *