RockShock

Internetový rockový magazin

Till Lindemann představí v Praze svůj sólový projekt. Jeho show bude plná hororových scén a je do 18 let nepřístupná

Text: Martin Gerle

Zpěvák skupiny Rammstein TILL LINDEMANN připravil na podzim několik překvapení před nadcházejícím turné kapely. Jeho tour odstartuje 8. 11. v německém Leipzigu, vydal nový klip, který co nevidět bude následovat také album. V Praze se Lindemann se svou nepřehlédnutelnou show v rámci turné představí 22. 11. ve Sportovní hale FORTUNA na pražském Výstavišti v Holešovicích. Jeho show je mládeži do 18 let nepřístupná.

Pokud jste nestihli nedávný koncert Rammstein a zároveň se vám nechce čekat na jejich další v roce 2024, můžete vidět frontmana Tilla Lindemanna s jeho sólovým projektem. Charismatický a kontroverzní hudebník a textař letos oslavil životní jubileum a ve svých 60 letech ohlásil vydání sólového alba. Tentokrát se opravdu jedná o sólové album, a to i bez Petra Tägtgrena, který byl výraznou hudební silou předcházejících dvou alb. Till informaci uvedl do světa krvavým videoklipem k titulnímu songu Zunge a nedávno představil klip, ve kterém spojil skladby Lecker, Nass a Sweiss. Poslední videoklip s názvem Sport Frei představil před pár dny.

Till Lindemann na novém materiálu spolupracuje s vícero hudebníky. Lecke a Nass napsal berlínský producent Daniel Karelly, o Sweiss se postaral producent Sky Van Hoff, který se v minulosti podílel na skladbách Ich hasse Kinder a několika skladbách samotných Rammstein, jako například Deutschland nebo Zeit.

Všechny novinky předvede frontman Rammstein na letošním evropském turné, které zahrnuje 24 koncertů ve 13 státech. Jeho součástí bude 22. 11. Praha a následně se přesune na sousední Slovensko, kde vystoupí 24. 11. v bratislavské NTC Aréně. Představí speciální úpravy hitů, fascinující projekce, pyro efekty a neotřelý stage design. Na playlistu by neměly chybět skladby jako Ich hasse Kinder, Steh auf, Platz Eins anebo Praise Abort.

„Show Tilla Lindemanna přivezou čtyři kamiony a dva nightlinery. Celý jeho tým tvoří přes padesát lidí od techniků, produkce, zvukařů, osvětlovačů po odborníky na pyro efekty, kterých je show plná. Určitě se máte na co těšit,“ dodává zástupce organizátora společnosti Ticketmedia, a zve tak fanoušky na koncert.

Pořadatelé zároveň žádají návštěvníky koncertu, aby si na koncert přinesli občanské průkazy/pasy, které budou z důvodu zákazu vstupu mladistvým kontrolovány pořadatelskou službou. Zároveň upozorňují, že přilehlé okolí haly prochází rozsáhlými stavebními úpravami, a z tohoto důvodu doporučují maximálně využít spojení MHD.

Vstupenky na pražský a bratislavský koncert:
22. 11. – Praha, Sportovní hala FORTUNA
www.ticketportal.cz/event/TILL-LINDEMANN

24. 11. – Bratislava, NTC Aréna
www.ticketmedia.sk/performance/952/TILL-LINDEMANN


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 1096

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *