RockShock

Internetový rockový magazin

Ginny Andro vydává klip k singlu Crowd Goes Crazy z debutové desky A!MEN

Text: Dayspeed Music

Krátce po vydání první desky A!MEN a premiérových koncertech vydává GINNY ANDRO temně a semi-eroticky stylizovaný klip k singlu Crowd Goes Crazy, který má z celého alba nejtvrdší sound na pomezí nu-raveu, industrialu a hyper-popu.

Ginny si ve svých písních, klipech a v celkové prezentaci vizuální, pódiové i mimo stage nikdy příliš nebral servítky a jinak tomu není ani v tomto případě.

„Stejně jako u většiny dosud vydaného audiovizuálního materiálu je i u klipu ke Crowd Goes Crazy hlavním cílem ilustrovat náladu samotného songu, vizualizovat jeho sdělení a velmi volně interpretovat obsah. Takže vzhledem k tématu singlu bylo zobrazení lehce pokřivených, nicméně vesměs příjemných a obohacujících sexuálních hrátek jasnou volbou,“ líčí Ginny Andro.

Deska A!MEN vyšla 28. 4. 2023 pod hlavičkou labelu Dayspeed Music, nahrána byla v Megahit Lair Studiu Daniela Šubrta, který je pod ní podepsán i jako producent, o mastering se postaral Risto Sokolovski a obal vytvořil malíř David Kolovratník.

V současné době Ginny plánuje podzimní tour k desce společně s živou kapelou tvořenou Vojtěchem Libichem (Burning Steps, Cunt Family), Vlastimilem Tetourem (Marjari, YI) a Janem Lesňákem (The Drain).

Stream alba – www.bfan.link/ginny-andro-a-men

Související odkazy:
www.facebook.com/ginnyandroofficial
www.twitter.com/GinnyAndro
www.instagram.com/ginnyandro


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 993

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *