RockShock

Internetový rockový magazin

U Vodvárků v Kolíně se chystá pořádný vánoční metalový Mazec

Text: Jaroslav ‘Bejv‘ Petřík

Tak konečně po dvou covidových letech můžeme znovu obnovit tradici naší vánoční taškařice v metalovém duchu s názvem Christmas Mazec 4. Stejně jako předtím i nyní se bude akce konat v kultovním kolínském klubu U Vodvárků a termín byl stanoven na 17. 12. 2022 (17.00 hod.).

Nadílka se bude skládat z pěkných metalových dárečků a zase to bude velice rozmanité. Na co si budete moci hodit řepou? Budou to matadoři česko-slovenské metalové scény, pražští metalisté BRUTALLY DECEASED. Smečka, která překousala death metal skandinávského střihu ke své podobě a v čele s Žlábou, který má jenom o trochu menší krk než Corpsegrinder, se řadí mezi to nejlepší v ČR.

Brutální slam death metal, který láme kosti, nám předvedou CONGENITAL ANOMALIES. Hoši mají novou desku a určitě budou chtít ukázat svůj potenciál. Další v řadě bude lahůdka pro fanoušky thrashe a speedu v podobě LAID TO WASTE. Kerosinová zběsilá jízda, která zastavuje, až když fanoušci sotva tahají nohy. Techničtější formu death metalu přijedou prezentovat zlínští INCEPTION OF FALL. Kluci jsou hodně mladí, ale to na jejich výkonu není vůbec znát. Naopak při své muzice používají hodně velké množství not. Černí koně této edice budou brněnští SPACE HAMSTER. Neskutečně zábavný mix všech možných metalových stylů v moderním hávu, ale vše v rámci metalu. Opravdu si tuhle bandu pohlídejte. Pořádající banda ELYSIUM také nebude chybět se svým vlastním pojetím metalu a dojde i na nějaké věcné dárečky.

Sestava je více než lákavá, takže předtím, než usmažíte kapra na prach a shoří vám metalové cukroví, dorazte si hodit kebulí do rytmu libých tónu kvalitní muziky.

Veškeré informace o akci a aktuální informace se dozvíte na www.facebook.com/events/435015028425366.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 640

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *