RockShock

Internetový rockový magazin

Kapela Chci Pnutí vydává debutovou desku Ty ďáble

obal alba

Text: Dayspeed Music

Futuristický punk. Extrovertní bigbít. Trio CHCI PNUTÍ, složené z allstar romantiků pražské klubové scény, vydalo 28. října 2022 debutové album Ty ďáble. Křest proběhne 10. prosince 2022 v prostorách dejvické Klubovny.

Eva Flídrová (Sour Bitch) – bicí, Daniel Šubrt (The Drain) – kytary, zpěv, Adam Ernest (Matka, Sebe) – zpěv. To je složení nejnovější akvizice labelu Dayspeed Music, která se svou novou deskou vtrhla na všechny streamovací platformy 28. října tohoto roku. Stejně jako název se i deska nese ve znamení naléhavosti, přetlaku, ostrých kytar a silných textových obratů. O jeden z nich se postaral i Jáchym Topol, který ve skladbě Thiendal kapele laskavě dal k dispozici svůj překlad básně Na mých verších není nic krásného od vietnamského disidentského básníka Nguyễn Chí Thiệna.

Chci Pnutí svou tvorbou oscilují na pomezí mnoha hudebních žánrů, z nichž nejbližší je stále poctivý prachsprostý bigbít. Syrový návrat ke kořenům, facka posluchači i sobě samým. Dlouhý mejdan se všemi jeho vzestupy i pády. Zdvižený prostředník stále častější hudební vyumělkovanosti. Songy vznikající z nutné potřeby, nikoli rozmaru. To vše jsou úrovně, které lze na desce Ty ďáble rozpoznat.

Debutová deska vznikala v Megahit Lair Studiu Daniela Šubrta, který se postaral i o produkci a mix, mastering si vzal na starost Risto Sokolovski.

Link na desku – www.bfan.link/ty-dable

FB událost křtu – www.facebook.com/events/1968877509985402

Související odkazy:
www.facebook.com/chcipnuti
www.instagram.com/chcipnuti


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 781

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *