RockShock

Internetový rockový magazin

Slell/\ris přibližují vydání debutového EP dalším singlem

Text: Stell/\ris

Vydání debutového EP Upside Down se blíží. Přesně 15. 4. 2022 spatří světlo světa, ale před tím STELL/\RIS servírují svým fanouškům ještě jednu ochutnávku. Kdo by čekal nářez podobný poslednímu počinu Hell-0, je na omylu. Tentokrát kapela vsadila pouze na čisté vokály zpěvačky Nicol a vytvořila pomalý a emotivní song věnovaný vzpomínce na všechny, kteří nás již opustili – to je Scars.

„Když text Scars vznikal, ani ve snu by nás nenapadlo, že ho budeme vydávat v době, kdy v Evropě opět zuří válka, ve které umírají nevinní lidé. Byl psaný na památku člena Nicoliny rodiny, který nás opustil před dvěma lety. Ve světle událostí dnešní doby však píseň Scars nabrala úplně jiný rozměr. Chtěli bychom ji proto věnovat všem, kteří v této nesmyslné válce přišli o své milované a kteří mají na duši jizvy, které tam již navždy zůstanou. Avšak ,jizvy zblednou, ale zůstanou jako připomínka toho, že jednou zde byl někdo, kdo vstoupil do mého života, aby ho navždy změnil. Děkuji!ʻ“

Stell/\ris je pražská metalová kapela, která vznikla v roce 2019 a jejíž hudba je ovlivněná metalcorovými kořeny. Tahle čtyřčlenná sestava tvoří hudbu založenou na moderních kytarách, intenzivních groovech a rozmanitých vokálech frontwoman Nicol. V roce 2020 kapela vydala první singl Find Your Course, který okamžitě získal pozornost jak v Česku, tak i v zahraničí. V létě 2021 kapela vystoupila na jednom z předních českých metalových festivalů Fajtfest. Nyní Stell/\ris otevřou novou etapu svého působení na scéně s vydáním debutového EP Upside Down, které spatří světlo světa 15. 4. 2022. Hlavním cílem Stell/\ris je vytváření kvalitní a originální produkce, která spolu s extatickou energií na pódiu strhává všechny na koncertech.

Související odkazy:
www.open.spotify.com/album/610GqGe6lB1roXl8rX8xu9
www.facebook.com/Stellaris.official
www.instagram.com/stellaris_officialband
www.stellaris.bandcamp.com/music


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 610

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *