RockShock

Internetový rockový magazin

Cocotte Minute míří vysoko, acoustic verzi songu Další ráno natočili v nejvyšší budově ČR

Text: Hanka Bukáčková

COCOTTE MINUTE opět míří opravdu vysoko! Překvapují nejen své fanoušky. Aby jim ukrátili čekání na blížící se V.i.p.iče Tour s ELEKTRÏCK MANN (a VOJTAANEM), kterou odstartují začátkem dubna, vydávají acoustic verzi písně Další ráno. Song z alba Proti sobě oprášili po šestnácti letech. Konečně se tak dočkal i klipového zpracování.

Netradiční verzi své písně natáčeli na konci ledna v Brně v AZ Tower, v nejvyšší obytné budově v ČR. Exkluzivní apartmán ve 23. patře obsadilo autorské jádro kapely Zeller s Czendálem. Navíc se pro kapelu tohoto formátu, která umí ‘udělat bordel‘, jedná o neobvyklý zářez jak hudebně, tak vizuálně. V předělávce do komorní polohy tak i překvapivě ukazují, že jejich tvorba nemá žánrové hranice.

„Akustická session je speciální dárek našim fans v Brně a vůbec na Moravě, protože moravská klika našich fans je fakt ultra silná a jsou fakt skvělí. A to samé platí i o klubech tam. Na Moravě jsme už od začátku byli oceněni víc než ve zbytku republiky a říkali jsme si, že je potřeba pro ně udělat něco speciálního,“ zdůvodňuje netradiční dárek Zeller.

I když do Vánoc je ještě daleko, tímto nadělovačka rozhodně nekončí…

Související odkazy:
www.cocotteminute.org
www.facebook.com/CocotteMinuteBand


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 534

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *