RockShock

Internetový rockový magazin

Pavel Callta vydává nové album Můžeš se mnou počítat. Jeho součástí je i duet s Lucií Bílou, ke kterému společně natočili videoklip

Text: Warner Music

Zpěvák PAVEL CALLTA vydává čtvrté studiové album s názvem Můžeš se mnou počítat. Album obsahuje dvanáct písní včetně nového duetu s LUCIÍ BÍLOU Život je jen tvůj, ke kterému Pavel s Lucií společně natočili i videoklip.

„Album vznikalo převážně v Paříži, kde jsem se minulý rok nechával hodně inspirovat. Je to pro mě srdcová deska plná emocí, ale najdete tam i pohodové songy, jako je třeba Věk je jenom číslo,“ říká zpěvák. Pilotním singlem k albu je duet Život je jen tvůj. „Duet s Lucií Bílou vypráví o dívce, která ztratila smysl života, ale jelikož věřím na happy endy, nakonec svůj životní smysl přece jen našla.“

Ve videoklipu Život je jen tvůj oba zpěváci vystupují jako strážní andělé, kteří pomáhají hlavní postavě klipu uvězněné ve světě virtuální reality. Ta si ale postupně uvědomuje, že jí virtuální svět rozhodně nestačí. Hlavní roli ztvárnila herečka Denisa Nesvačilová.

Tři z písní na albu už v posledním roce Pavel Callta vydal společně s videoklipy. A to konkrétně singly Lásko, Můžeš se mnou počítat a úspěšnou vánoční píseň Tvůj song vánoční. Zmiňovanou skladbu Můžeš se mnou počítat zde naleznete navíc jako bonus i ve zcela nové akustické podobě. „Vzhledem k tomu, jak a kde album vznikalo, se booklet skládá převážně z fotek z Paříže. Doufám, že se vám album bude dobře poslouchat,“ dodává na závěr zpěvák.

Můžeš se mnou počítat na digitálních službách: www.WMCZ.lnk.to/MuzesSeMnouPocitat

Tracklist:
1. Lásko
2. Díky za to všechno
3. Život je jen jeden
4. Vůbec jsem to nečekal
5. Můžeš se mnou počíta
6. Věk je jenom číslo
7. Tvůj song vánoční
8. Můžem se milovat
9. Život je jen tvůj (feat. Lucie Bílá)
10. Krásná
11. Můžeš se mnou počítat (acoustic)
12. Na pohodu

Související odkazy:
www.pavelcallta.cz
www.facebook.com/PavelCalltaOfficial


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 541

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *