RockShock

Internetový rockový magazin

Legendární rocková kapela Scorpions se vrací do Prahy se svou světovou tour Rock Believer, kde zároveň představí nové stejnojmenné studiové album

Text: Echopromotion

Legendární rocková kapela se vrací na světové turné! SCORPIONS zahájí svou Rock Believer World Tour 2022 v Las Vegas. Poté se přes Atlantik vydají do Evropy, kde zahrají v devíti evropských zemích. Rok 2022 je pro skupinu vskutku výjimečný: přesně před 50 lety, 22. ledna 1972, vydali Scorpions svůj velkolepý debut, a odstartovali tak svou mezinárodní kariéru. Další milník a další důvod k oslavám s jejich fanoušky po celém světě.

„Při nahrávání alba jsme měli tolik energie a zábavy a nemůžeme se dočkat, až konečně zase budeme hrát naživo,“ vysvětluje Matthias Jabs a Klaus Meine dodává: „Ještě nikdy jsme neměli tak dlouhou koncertní pauzu jako během pandemie. To samozřejmě zvýšilo náš apetit, takže se už teď těšíme, až se zase vrátíme na turné.“

Scorpions jsou německou rockovou kapelou číslo jedna a jednou z nejvýznamnějších rockových kapel posledních desetiletí. Do dnešního dne prodali více než 120 milionů desek, odehráli přes 5000 koncertů a vytvořili nadčasovou klasiku se svým legendárním singlem Wind Of Change, který ovládl hitparády po celém světě. Následovaly nespočet ocenění, hvězda na hollywoodském Rockovém chodníku slávy a další hity jako Rock You Like A Hurricane, Still Loving You a mnoho dalších. Jejich předchozí úspěchy působivě podtrhují vliv, který Scorpions v rockovém světě mají. Nové album Rock Believer vyjde 11. února 2022.

Kapela přijede zpět do Prahy 26. 5. 2022 (O2 arena) ve složení Klaus Meine (zpěv), Matthias Jabs (kytara), Rudolf Schenker (kytara), Mikkey Dee (bicí) a Paweł Mąciwoda (basová kytara).

Ceny vstupenek od 1290 do 1990 Kč. Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 1. 10. 2021 10.00 hod.

Související odkazy:
www.the-scorpions.com
www.facebook.com/Scorpions
www.twitter.com/scorpions
www.instagram.com/scorpions
www.livenation.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 790

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *