RockShock

Internetový rockový magazin

Nečekaná spolupráce O5 a Radeček s Lacem Dézcim dostala už i obrazovou podobu. Video zachycuje bohémský životní styl

Text: BrainZone Promotion

Kapela O5 A RADEČEK pouští do světa další klip k nedávno vydanému mini albu BRA3. Doslova obrazového zpracování se dočkala píseň Všechno, nebo noc, na které Radečci spolupracovali se světově uznávaným trumpetistou LACEM DÉCZIM. Tentokrát v klipu ale fanoušci nenajdou kapelu. Celá scenérie se totiž odehrává v uměleckém ateliéru Adama Kolaříka, který je společně se svojí přítelkyní Klárou Elisovou hlavním protagonistou videa.

„Snažili jsme se zachytit bohémský životní styl, kde nikdo neví, co přijde zítra, a žije se naplno. Každý okamžik je naprostý unikát. Společné radostné chvíle trvají do noci a kolikrát i do rána. Všechno má silnou intenzitu a emoce. Je to kontrast. Den, noc, černá, bílá, muž, žena, všechno, nic. Všechno, nebo noc,“ uvedl autor námětu a režisér klipu Lukáš Balcárek, kterého mohou hudební fanoušci znát také z účinkování v úspěšné bratrské kapele Light & Love.

„Dlouho jsme nemohli sehnat trumpetistu, který by s námi písničku nahrál. Jednou po koncertě v dodávce jsme si ze srandy řekli, že teda zkusíme napsat do New Yorku Lacovi Déczimu. A ono to vyšlo,“ vzpomíná zpěvák kapely Tomáš Polák na vznik spolupráce se svérázným jazzmanem. „Společné natáčení pak bylo docela náročné. Laco nás naučil, že láhev vína se dá vypít i v deset dopoledne. Ale výsledný song je ještě lepší, než jsme doufali,“ dodává s úsměvem Polák.

Písnička Všechno, nebo noc je druhým singlem z aktuální desky Radečků. Titulní skladba BRA3 se těší velkému úspěchu nejen u fanoušků, ale i v českém éteru. Půl roku patří k vůbec nejhranějším singlům v tuzemských rádiích. Ke skladbě vznikl také videoklip, ve kterém se objevila řada známých osobností se svými blízkými, například Lucie Bílá s bratrem, bratři Neckářové, No Name, Lucie Borhyová a Rey Koranteng a mnoho dalších.

Kapela nedávno podpořila organizaci Pomozte dětem darem 30 tisíc korun, které se podařily vybrat díky červnovému pražskému koncertu a prodeji kapelního merche.

Související odkazy:
www.o5.cz
www.facebook.com/o5aRadecek
www.instagram.com/o5aradecek_official


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 540

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *