RockShock

Internetový rockový magazin

Hostem Dobrého rána do Čech na TV Čechy on-line byla skupina Turbo a textař Ladislav Vostárek

Text: Jiří Olszar

V novém dílu pořadu Dobré ráno do Čech na TV Čechy on-line, jehož premiéra proběhla v pátek 17. 9. 2021, si povídal moderátor Milan Krčil s legendární rockovou skupinou TURBO, která byla zastoupena pozvanými hosty – kytaristou a zpěvákem MÍROU CHRÁSTKOU a textařem LADISLAVEM VOSTÁRKEM, který dříve v kapele působil jako manažer.

Turbo letos slaví rovných 40 let od svého vzniku a k tomuto výročí kapela nadělila nejen sobě, ale především svým věrným fanouškům nové studiové album Noční dravci. Na něm se opět textařsky podílel právě i Ladislav Vostárek, který rovněž letos oslavil krásné jubileum, a to 75. narozeniny. K tomuto úžasnému výročí vydal knihu s názvem Jen jednou dostat šanci.

Témat k příjemnému povídání bylo opravdu hodně a probrala se jak hluboká minulost, tak i ty nejžhavější novinky. Jak už to tak ale v životě chodí, člověk si projde i smutnějšími obdobími, a protože si tím prošla jak samotná kapela, tak i Ladislav Vostárek, který je mimo jiné podepsán i pod největšími hity skupiny Katapult, přišla řeč i na tuhle stránku jejich životů. Ostatně, podívejte se na video, kde se toho dovíte daleko víc.

Související odkazy:
www.tvcechy-online.cz
www.facebook.com/radiopohoda.net
www.turbo-rock.cz
www.facebook.com/skupinaTURBO
www.ladislavvostarek.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 658

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *