RockShock

Internetový rockový magazin

Open air Festival Okoř letos bude! V programu jubilejního ročníku 21. srpna zahrají Miro Žbirka, Tomáš Klus, Xindl X, Jaroslav Uhlíř a další hudební osobnosti

Text: 2 Media
Foto: archiv festivalu

Malebné prostranství pod zříceninou hradu Okoř se po roční, covidem vynucené pauze opět stane dějištěm oblíbeného open air Festivalu Okoř. Hudební nadšenci napříč žánry a generacemi se v sobotu 21. srpna po dlouhých měsících čekání dočkají vydatné nálože živé muziky a bezprostřední atmosféry, která je pro Festival Okoř typická.

První ročník dnes již legendárního festivalu se na Okoři nedaleko Prahy konal v roce 2000. Z loňského zrušeného ročníku se oslavy 20. narozenin přesouvají na letošek, a budou vskutku ve velkém stylu. V programu zazáří výrazná jména současné české hudební scény – účast už přislíbili MIRO ŽBIRKA, TOMÁŠ KLUS, XINDL X, JAROSLAV UHLÍŘ, BERENIKA KOHOUTOVÁ, JAKUB DĚKAN či kapela NAPOŘÁD.

„Na Festivalu Okoř jsem hrál několikrát a vždycky mě překvapila romantická, až filmová atmosféra místa. V publiku se potkávalo několik generací a všichni si to užívali, takže se i s kapelou těšíme, že si to letos na z loňska odloženém festivalu zopakujeme,“ zve Miro Žbirka.

Open air Festival Okoř je tradičně festivalem pro celou rodinu. Na louce pod romantickou zříceninou je dost místa nejen pro stage, ale také pro stánky s pestrou nabídkou občerstvení a nejrůznější atrakce pro děti. Organizátoři jako vždy věnují část výdělku ze vstupného na udržovací opravy hradu Okoř. Festival Okoř 2021 se uskuteční v souladu s aktuálními hygienickými opatřeními.

Vstupenky můžete zakoupit na www.festivalokor.cz/vstupenky-2021 či přímo v místě konání festivalu. Kapacita festivalu je omezená, s nákupem vstupenek proto neradno váhat.

Další informace najdete na www.festivalokor.cz.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 348

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *