RockShock

Internetový rockový magazin

100. číslo Pařátu s tributem V.A.R. vyjde v sobotu na MetalGate Czech Death Festu

Text: Pařát

V souvislosti se stovkou jsme slibovali atypické vydání Pařátu, takže tady je. Nenajdete v něm pravidelné rubriky, bodovací tabulku ani recenze, ‘pouze‘ old school. Jestliže některé z předchozích vydání Pařátu mohlo působit svým obsahem fosilně, tak tohle tak v uvedeném smyslu nepůsobí… tohle fosilní je, a zcela záměrně, včetně na mnoha místech jednoduché grafiky.

100. číslo Pařátu je plné rozhovorů a článků o českém a slovenském metalu, potažmo ještě česko-slovenském, a třeba v něm narazíte i na bývalé muzikanty, o nichž jste si mysleli, že už nežijí. Pro nemálo z nich to byl první rozhovor v životě. Ovšem jak už je z titulní strany patrné, nejvíc prostoru v jubilejním Pařátu dostali V.A.R. Součástí tohoto vydání je album A Tribute To V.A.R. – Variatorum. Jedná se samozřejmě o originální CD s dvanáctistránkovým bookletem.

Pařát číslo 100 a tributní album pro V.A.R. budou mít premiéru v sobotu 19. 6. 2021 v Červeném Kostelci na MetalGate Czech Death Festu.

Udělejte si pár minut času, klikněte na webové stránky Pařátu zde a přečtěte si kompletní informace o obsahu a rozesílání nového Pařátu včetně možné donášky na MetalGate Czech Death Fest, kde budeme pouze v sobotu, a ještě jen na pár hodin.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 372

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *