RockShock

Internetový rockový magazin

Hurts vyrazí v únoru na turné a v dubnu zamíří do Bratislavy a Prahy

Text: D-Smack-U Promotion

Nové, netrpělivě očekávané album skupiny HURTS s názvem Faith vyjde 4. září a kapela ho představí na turné, při kterém vystoupí 2. dubna v bratislavské Refinery Gallery a 3. dubna v pražském O2 universu. Deska je pro duo počátkem nové éry. Po období tvůrčího tápání se Hurts vracejí posíleni – jsou syrovější a lepší než kdykoliv předtím.

Po již vydaných skladbách z alba Voices, Suffer a Redemption, přišli Hurts s novinkou Somebody, která je k vidění zde: www.youtube.com/watch?v=dOVMgI6RmVw

Nadupaný bombastický pop s dynamickým rozsahem, to je skladba Somebody, která výrazně rozšiřuje zvukovou paletu kapely. Je to povznášející písnička plná energie, s působivými aranžemi Adama Andersona a dokonalým hlasem Thea Hutchcrafta.

O skladbě kapela říká: „Somebody je píseň o vzdoru, síle a schopnosti se znovu postavit na nohy. Je to oproti dalším skladbám o něco rychlejší záležitost, ale je to dobrá ukázka intenzity a energie, které jsou na albu přítomny.”

Kromě skladby Somebody Hurts ohlásili světové turné Faith World Tour, které bude trvat tři měsíce a obsáhne 17 zemí – Ázerbájdžán, Kazachstán, Rusko, Finsko, Estonsko, Lotyšsko, Litvu, Bělorusko, Ukrajinu, Slovensko, Českou republiku, Německo, Polsko, Švýcarsko, Holandsko, Belgii a Velkou Británii s poslední show v rodném Manchesteru.

FB události:
Bratislava – www.facebook.com/events/3444446878939453
Praha – www.facebook.com/events/387279585582148

Vstupenky:
Bratislava – www.grapefestival.sk/hurts-uk-bratislava
Praha – www.ticketmaster.cz/event/32823

Související odkazy:
www.informationhurts.com
www.facebook.com/hurts
www.youtube.com/user/videohurts
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.grapefestival.sk
www.facebook.com/grapefest

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *