RockShock

Internetový rockový magazin

Divadlo Archa zažije nejtvrdší a nejšílenější koncert tuzemské kapely v historii

Text: Frank Fišer
Foto: archiv Fall From Everest

O bezprecedentním a excentrickém přístupu post-hardcorových mladíků FALL FROM EVEREST jsme se mohli přesvědčit na vlastní oči už několikrát. Naposled tomu tak mělo být na začátku letošního roku ve vyprodaném klubu Varšava. Do této akce ovšem vstoupil nepřející covid, a tak se kapela musela zařídit jinak. Naneštěstí pro ně se situace vyvrbila ještě o něco líp!

„Na takovým legendárním místě si kapela našeho ražení zahraje snad jako úplně první. Takže jsme rádi, že máme tu čest rozmlátit si hlavu a ruce zrovna o tohle pódium! Garantujeme vám navíc, že větší pódium a brutální zvuk není to jediný, co vás ten večer potěší.”

A tak tomu opravdu je! Fall From Everest budou žánrově doposud nejtvrdší tuzemskou kapelou, která v divadle Archa odehraje živý koncert!

Dalším lákadlem na koncert se stává dříve avizované debutové album s názvem St. Nightmareʼs Day, které spatří světlo světla 13. 9. 2020. Z něj se kapela prozatím rozhodla vypustit pilotní singl spolu s videoklipem ke skladbě k., ze kterého je jasné, že s vydáním celé nahrávky nebudeme svědky obyčejného díla.

Na této zastávce je během večera doplní emo/hardcoroví nováčci, trhači srdcí a drtitelé emocí LIGHTHOUSE KEEPER a VELKATLUSTA0, depresivní básník moderní doby se slovníkem ostřejším než švýcarský nůž.

Jestli se má letos některý z koncertů zapsat do historie, bude to právě tento. Krev, pot, křik, slzy a synthy.

Omezený počet vstupenek je k dispozici na prodejním portálu GoOut.

31. 07. 2020 – Praha, Divadlo Archa
Fall From Everest + support: Velkatlusta0, Lighthouse Keeper

FB událost – www.facebook.com/events/262942945123725

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 5

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *