RockShock

Internetový rockový magazin

Džemfest prodává lístky s tajemstvím

Text: DK Šumperk

Festival Džemfest zahájil předprodej vstupenek na svůj 21. ročník, který se uskuteční 23. října v Domě kultury Šumperk. Lístky na oblíbenou akci jsou k mání s výraznou slevou. Má to ale háček. Pořadatelé nezveřejnili program.

Slevová akce pojmenovaná ‘Zajíc v pytli’ se koná každoročně a její popularita u návštěvníků Džemfestu roste. „První rok jsme takto prodali asi dvě stovky vstupenek, vloni už přes pět stovek. Máme upřímnou radost, že lidé nakupují lístky půl roku dopředu, aniž by znali program. Vážíme si takové důvěry,” uvedl za pořadatele Tomáš Drenka.

Vstupenky za speciální cenu 299 korun si zájemci mohou nyní objednávat na webových stránkách www.dzemfest.cz. Po zveřejnění programu 1. června lístky podraží na 449 korun a v den akce se cena zvedne o další stokorunu. Ovšem v den konání Džemfestu jsou vstupenky zpravidla již vyprodané.

Díky akci ‘Zajíc v pytli’ mohou party kamarádů a kamarádek ušetřit na vstupném opravdu hezké peníze, které jim pak zbudou třeba na dodržování pitného režimu během festivalu,” dodává s úsměvem Tomáš Drenka.

Online objednávka ‘Zajíce v pytli’ probíhá na www.dzemfest.cz, kde také najdou zájemci více informací o festivalu.

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Views: 21

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *