inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

ROCKSHOCK - www.irockshock.net: Soutěž

Vyhledávání v této rubrice:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat jinou rubriku ]

Soutěž s festivalem Fryyfest – 3. část
JO, Středa, 20.05. 2015 - 23:31:22, 3591 bytů
 

Milí čtenáři, máme za sebou druhou část soutěže s festivalem Fryyfest, a protože je cen k rozdání ještě hodně a času málo, nebudeme to nijak protahovat a vyhlašujeme další kolo soutěže s festivalem, na který se rozhodně vyplatí vyrazit. A to už nejen z toho důvodu, že letos je možné festival navštívit za dobrovolné vstupné, ale především proto, že zde na vás čeká spousta báječné muziky, představující jak tuzemskou scénu, tak i tu zahraniční.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Adriana Himmelová

Soutěž o vstupenky na 7apůlfest – 2. kolo
JO, Úterý, 12.05. 2015 - 19:11:24, 2638 bytů
 

První kolo soutěže s festivalem 7apůlfest máme za sebou, výherci byli vylosováni, takže nezbývá nic jiného než se pustit do dalšího slíbeného kola. Opět jsme pro vás ve spolupráci s pořadateli festivalu, který proběhne 27. 6. 2015 v plaveckém areálu v Zábřehu, nachystali tři volné vstupenky, o něž si můžete zahrát v naší nové soutěži.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Soutěž s festivalem Fryyfest – 2. část
JO, Pondělí, 04.05. 2015 - 18:30:21, 3569 bytů
 

První kolo soutěže s festivalem Fryyfest, jehož sedmé pokračování proběhne letos ve dnech 21.–22. srpna v tradičním areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem, máme úspěšně za sebou, takže se můžeme pustit do kola dalšího. A protože je letos vstupné na festival dobrovolné, bude se tak jako minule soutěžit o zajímavé věcné ceny. Jen pro doplnění, letos se na festivalu dočkáte vskutku pestrého line-upu s několika zahraničními hvězdami.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Petra Kunzová

Soutěž o trika a vstupenku na Agressive Music Fest
JO, Čtvrtek, 30.04. 2015 - 16:30:26, 3395 bytů
 

Vidět na tzv. 'malém festivalu s rodinnou atmosférou', jakým bezesporu Agressive Music Fest v Pohoří je, takovou vybranou hudební společnost jako legendární americké thrashery HIRAX, nervózní brazilské divošky NERVOSA, ruské symphoblackery ARCANORUM ASTRUM, italské brusiče CANCRENA, hardcorové DEAD LABEL z Irska, žhavé španělské metalcoristy FAR'N'HATE, domácí ikonu HYPNOS a další špičkové zástupce evropské a tuzemské metalové scény, se hned tak nepoštěstí. Ovšem ve dnech 17.–18. 7. 2015 se vám právě tato příležitost díky Agressive Music Festu nabídne.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahoš Konečný (Koryčany), Hana Pášová (Ústí nad Labem), Lukáš Prskavec (Trutnov)

Soutěž o vstupenky na festival Pekelný ostrov
JO, Čtvrtek, 23.04. 2015 - 17:58:24, 2812 bytů
 

Už jste někdy zažili festival konaný přímo na ostrově? Pokud ne, jistě byste si neměli nechat tuto možnost ujít! Příležitost k tomu budete mít ve dnech 9.–11. července 2015 nedaleko Holýšova v Plzeňském kraji na ostrově U mlýna, kde se bude konat již čtvrté pokračování festivalu Pekelný ostrov. Jestliže se na festival s tradičně výborným obsazením, kde nebudou chybět legendární SMOKIE, ARAKAIN s LUCIÍ BÍLOU, DIVOKEJ BILL, HORKÝŽE SLÍŽE, WALDA GANG, DYMTRY, KRUCIPÜSK a další tuzemské festivalové stálice, chystáte a nechcete si užít zadarmo jen úvodní warm-up party, ale rovnou všechny tři festivalové dny, máme zde pro vás skvělou nabídku.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Vlastimil Valdman (Plzeň), Pavlína Cízlová (Kokořov), Kateřina Vinšová (Plzeň), Eva Buličková (Holýšov)

Soutěž o vstupenky na Magmafest do Písku
JO, Sobota, 18.04. 2015 - 15:35:54, 2162 bytů
 

Letošní Magmafest je opět rozdělen na dvě části a ta první proběhne 30. 5. 2015 v píseckém Letním amfiteátru, kde se představí například kapely ŠKWOR, ALKEHOL, DYMYTRY, TÖRR a další tuzemské rockové a metalové špičky. Těšit se tak můžete na žánrově velice pestrý program – někteří z účinkujících představí nová alba i novou pódiovou show. A pokud by se vám hodila nějaká ta volná vstupenka, zkuste své štěstí třeba v naší nové soutěži.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyněmi se stávají: Alena Příhodová (Vodňany), Lucie Radoušová (Litoměřice)

Soutěž s festivalem Fryyfest – 1. část
JO, Pátek, 17.04. 2015 - 13:17:40, 3504 bytů
 

21. a 22. srpna tohoto roku proběhne v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem již sedmé pokračování populárního a pravidelně velmi dobře obsazeného festivalu Fryyfest. Mezi headlinery letos najdeme například britskou formaci ABSOLVA (jinak doprovodnou kapelu Blaze Bayleyho), thrashmetalové SUPRESION z Argentiny nebo brazilské NEVER DIE se svým nekompromisním death/metalcorem. Tradičně silné zastoupení bude mít i tuzemská scéna, takže na pódiu nebude chybět například populární KOMUNÁL, mladí a stále se dopředu deroucí HAND GRENADE, rocková dračice LEONA ŠENKOVÁ a spousta dalších interpretů.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Miroslav Sušánka (Čizice).

Soutěž o vstupenky na 7apůlfest – 1. kolo
JO, Pátek, 17.04. 2015 - 13:13:02, 2552 bytů
 

27. 6. 2015 v plaveckém areálu v Zábřehu proběhne již jedenáctý ročník 7apůlfestu, a pokud se na festival chystáte, měli byste zbystřit pozornost. RockShock ve spolupráci s pořadateli festivalu pro vás připravil tříkolovou soutěž, kde v každém kole získají tři výherci volnou vstupenku. Chcete-li si tedy užít konec školního roku s takovými kapelami jako KRUCIPÜSK, UDG, DO-NA-HA či ČOKOVOKO, přečtěte si pozorně následující řádky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Luděk Koupil.

Soutěž o vstupenky na Metal Madness Tour
JO, Úterý, 17.03. 2015 - 19:00:42, 3146 bytů
 

Čtyři města, čtyři kluby a čtyři večery nabité kvalitní metalovou muzikou – to vše nabídne dubnová Metal Madness Tour. A zůstaňme styloví – čtyři z vás se mohou nyní na některou z těchto zastávek podívat zcela zdarma. RockShock ve spolupráci s pořádající šumperskou smečkou MADGOD pro vás připravil novou soutěž s tradičně jednoduchou otázkou. Správné odpovědi zasílejte na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'MadGod', nezapomeňte připsat celé své jméno a samozřejmě klub, kam byste rádi vyrazili.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Alžběta Čechová (Uherské Hradiště)

Soutěž o tričko a vstupenku na Deathnoise Winter Edition
JO, Pondělí, 02.03. 2015 - 23:58:52, 3292 bytů
 

Přípravy druhého ročníku festivalu Deathnoise se neúprosně blíží a s ním tak roste počet soutěží a překvapení! Mezi další soutěže přibyla soutěž o triko z dílny Deathnoise. Je to jednoduché, stačí si na e-mail michal@deathnoise.cz napsat o plakáty na Deathnosie Winter Edition a pak je vylepit na co nejvíce místech. Kdo zašle nejvíce fotek vylepených plakátů vyhrává tričko Deathnoise! 20. 3. vybereme výherce, tak neváhejte a pojďme do toho!


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem vstupenky se stává Josef Korger (Brno).

Soutěž o kalendáře s metalovou tematikou od Jaromíra 'Deathera' Bezruče
JO, Úterý, 10.02. 2015 - 12:47:50, 3690 bytů
 

JAROMÍRA BEZRUČE zná většina metalových fanoušků spíše pod přezdívkou 'DEATHER'. Tato osoba není výrazná pouze vysokou postavou, ale především svou zručností na poli malířském a grafickém. Jardovo dílo bylo možno spatřit na obalech řady metalových kapel, mezi nimiž nechybí ani taková jména jako Disinter, Vital Remains, Godless Truth, Root či Avenger. Deather je rovněž spojován s řadou magazínů, především pak vlastním tištěným periodikem In Deed Hell a dnes již neexistujícím magazínem HardRocker.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahoš Konečný (Koryčany), Michal Karafiát (Dolní Kralovice), Martina Cieslarová (Třinec)

Soutěž o vstupenky na Sweet Fest
JO, Pátek, 14.11. 2014 - 17:11:39, 2467 bytů
 

Přesně za dva týdny (28. 11. 2014) se příznivci žhavého glam rocku dočkají pořádné porce této muziky v ostravském klubu Barrák, kde se jim představí hned čtveřice našlapaných kapel v rámci akce nazvané Sweet Fest. Na pódiu se předvedou nejen pořádající SWEET LEOPARD, kteří si minulý měsíc zahráli ve Zlíně před německými divočáky Kissin' Dynamite, ale i dívčí formace JEVELLS, old school rockeři z Jihlavy TONEHUNTER a melodičtí FORTY LIES. Pokud tedy máte na tuto akcičku namířeno, měli byste právě nyní zpozornět! Tři z vás se totiž mohou na Sweet Fest podívat zcela zdarma.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Zdeňka Míčková (Ostrava), Eliška Richterová (Fryčovice)

Soutěž o vstupenky na koncert Dead Congregation
JO, Úterý, 04.11. 2014 - 21:44:10, 2096 bytů
 

Řecká deathmetalová úderka DEAD CONGREGATION vyrazí koncem listopadu na evropské turné, během kterého bude propagovat především své letošní album Promulgation Of The Fall. 24. ledna 2015 se toto turné zastaví i v bratislavském klubu Randal, kde se v roli supportu představí i rakouské black/deathmetalové duo ABHORROT a v podobném duchu rozproudí slovenským fanouškům krev i košičtí zabijáci INFER.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Chris Rea – soutěž o vstupenky na pražský koncert
JO, Sobota, 20.09. 2014 - 21:26:41, 2337 bytů
 

Britská hudební legenda CHRIS REA vyráží koncem října na The Last Open Road Tour 2014 a hned druhá zastávka turné proběhne 30. října v pražské O2 Areně. Fanoušci se mohou těšit kromě přehlídky těch největších hitů z Reovy bohaté hudební historie včetně výběru z posledního řadového alba Santo Spirito Blues i na speciálně upravenou stage v podobě divadelní scény. Pokud patří právě legendární písničkář a bluesman mezi vaše oblíbence, rozhodně byste si neměli nechat tuto jedinečnou příležitost ujít – a třeba i se vstupenkou, kterou můžete získat právě díky RockShocku.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Jan Juris (Mělník), Marie Herdová (Praha)

Soutěž o CD Salamandra – Imperatus
JO, Pátek, 22.08. 2014 - 22:14:28, 3089 bytů
 

Toto léto se pro tuzemské powermetalové fajnšmekry nese především ve znamení vydání nového alba Imperatus dnes již kultovní severomoravské formace SALAMANDRA. A na své šesté řadovce skupina rozhodně nijak netroškaří – čtrnáct skladeb na téměř hodinové ploše je pro příznivce daného žánru více než bohatá nadílka. K oficiálnímu křtu došlo na letošním Masters Of Rock a kmotrem tohoto 'naducaného' dítka se stal Christian Bay z Freedom Call, který dal nahrávce výslednou masteringovou podobu a v jedné ze skladeb si i pěvecky zahostoval.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Petr Čermák (Kladno), Petra Kapustová (Třinec), Michal Karafiát (Dolní Kralovice)

122 článků (9 stránek, 15 článků na stránku)
[ 3 | 4 | 5 ]
Přejít na:
>>> HLAVNÍ PARTNER
Mondo Bizzaro - Rock Shop
>>> PARTNERSKÉ AKCE31.12.2018
brezen-duben.2019
30.05.-01.06.2019
15.06.2019
03.08.2019
16.-17.08.2019
31.08.2019

>>> AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE


Neváhejte a soutěžte
s námi o následující ceny:

Momentálně neprobíhá žádná soutěž.
>>> REDAKČNÍ NOVINKY


Chcete se stát novým spolupracovníkem redakce magazínu Rockshock?
Máte chuť recenzovat zajímavé nahrávky nebo knihy; reportovat z koncertů, festivalů a dalších uměleckých performancí; zpovídat vaše oblíbence napříč kulturním spektrem; objevovat různé neobyčejné projekty? Pokud ano, napište nám, co vás konkrétně baví a pochopitelně nezapomeňte přiložit i ukázky své tvorby. Nejzajímavější autory obratem oslovíme.

Rockshock se v roce 2011 stal součástí kolekce českých webových stránek, které Národní knihovna České republiky hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace!
Stránky našeho magazínu jsou proto NK ČR pravidelně archivovány a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu Národní knihovny České republiky.Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko

ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund