ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


THE FIALKY
  – Je ti to málo

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Mirka Valenty

Osobní web Luboše Hnáta

ROCKSHOCK - www.irockshock.net: Soutěž

Vyhledávání v této rubrice:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat jinou rubriku ]

Soutěž o kalendáře s metalovou tematikou od Jaromíra 'Deathera' Bezruče
JO, Úterý, 10.02. 2015 - 12:47:50, 3690 bytů
 

JAROMÍRA BEZRUČE zná většina metalových fanoušků spíše pod přezdívkou 'DEATHER'. Tato osoba není výrazná pouze vysokou postavou, ale především svou zručností na poli malířském a grafickém. Jardovo dílo bylo možno spatřit na obalech řady metalových kapel, mezi nimiž nechybí ani taková jména jako Disinter, Vital Remains, Godless Truth, Root či Avenger. Deather je rovněž spojován s řadou magazínů, především pak vlastním tištěným periodikem In Deed Hell a dnes již neexistujícím magazínem HardRocker.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahoš Konečný (Koryčany), Michal Karafiát (Dolní Kralovice), Martina Cieslarová (Třinec)

Soutěž o vstupenky na Sweet Fest
JO, Pátek, 14.11. 2014 - 17:11:39, 2467 bytů
 

Přesně za dva týdny (28. 11. 2014) se příznivci žhavého glam rocku dočkají pořádné porce této muziky v ostravském klubu Barrák, kde se jim představí hned čtveřice našlapaných kapel v rámci akce nazvané Sweet Fest. Na pódiu se předvedou nejen pořádající SWEET LEOPARD, kteří si minulý měsíc zahráli ve Zlíně před německými divočáky Kissin' Dynamite, ale i dívčí formace JEVELLS, old school rockeři z Jihlavy TONEHUNTER a melodičtí FORTY LIES. Pokud tedy máte na tuto akcičku namířeno, měli byste právě nyní zpozornět! Tři z vás se totiž mohou na Sweet Fest podívat zcela zdarma.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Zdeňka Míčková (Ostrava), Eliška Richterová (Fryčovice)

Soutěž o vstupenky na koncert Dead Congregation
JO, Úterý, 04.11. 2014 - 21:44:10, 2096 bytů
 

Řecká deathmetalová úderka DEAD CONGREGATION vyrazí koncem listopadu na evropské turné, během kterého bude propagovat především své letošní album Promulgation Of The Fall. 24. ledna 2015 se toto turné zastaví i v bratislavském klubu Randal, kde se v roli supportu představí i rakouské black/deathmetalové duo ABHORROT a v podobném duchu rozproudí slovenským fanouškům krev i košičtí zabijáci INFER.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Chris Rea – soutěž o vstupenky na pražský koncert
JO, Sobota, 20.09. 2014 - 21:26:41, 2337 bytů
 

Britská hudební legenda CHRIS REA vyráží koncem října na The Last Open Road Tour 2014 a hned druhá zastávka turné proběhne 30. října v pražské O2 Areně. Fanoušci se mohou těšit kromě přehlídky těch největších hitů z Reovy bohaté hudební historie včetně výběru z posledního řadového alba Santo Spirito Blues i na speciálně upravenou stage v podobě divadelní scény. Pokud patří právě legendární písničkář a bluesman mezi vaše oblíbence, rozhodně byste si neměli nechat tuto jedinečnou příležitost ujít – a třeba i se vstupenkou, kterou můžete získat právě díky RockShocku.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Jan Juris (Mělník), Marie Herdová (Praha)

Soutěž o CD Salamandra – Imperatus
JO, Pátek, 22.08. 2014 - 22:14:28, 3089 bytů
 

Toto léto se pro tuzemské powermetalové fajnšmekry nese především ve znamení vydání nového alba Imperatus dnes již kultovní severomoravské formace SALAMANDRA. A na své šesté řadovce skupina rozhodně nijak netroškaří – čtrnáct skladeb na téměř hodinové ploše je pro příznivce daného žánru více než bohatá nadílka. K oficiálnímu křtu došlo na letošním Masters Of Rock a kmotrem tohoto 'naducaného' dítka se stal Christian Bay z Freedom Call, který dal nahrávce výslednou masteringovou podobu a v jedné ze skladeb si i pěvecky zahostoval.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Petr Čermák (Kladno), Petra Kapustová (Třinec), Michal Karafiát (Dolní Kralovice)

Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest
JO, Neděle, 10.08. 2014 - 23:23:34, 1947 bytů
 

Slezskoostravský Rock-Fest je doslova za dveřmi, respektive za branami Slezskoostravského hradu, ovšem než se definitivně otevřou, máme zde pro vás soutěž, ve které se dva z vás mohou těšit na volné vstupenky. Pokud se tedy hodláte festivalu, nacházejícího se v atraktivním prostředí, navíc s hvězdami jako DOG EAT DOG, SEVEN, LIVEEVIL, PERSONA GRATA ad., zúčastnit, a to třeba zadarmo, není nic jednoduššího než se právě zapojit do naší aktuální soutěže.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Martin David (Havířov), Zdenka Míčková (Ostrava)

Soutěž o vstupenky na Vizovické Trnkobraní
JO, Středa, 23.07. 2014 - 23:29:03, 1946 bytů
 

TOMÁŠ KLUS, MIG 21, VISACÍ ZÁMEK, INÉ KAFE, TŘI SESTRY, DESMOD a spousta dalších hudebních špiček česko-slovenské scény se během 22. a 23. srpna představí na dvou pódiích ve vizovickém areálu likérky Rudolf Jelínek v rámci festivalu Vizovické Trnkobraní.


Poznámka: Soutěž bbyla ukončena. Výherci se stávají: Miroslav Čech, Leona Páralová, Petr Kaleta, Adéla Nedbalová

Soutěž o vstupenky na Týnecký Mazec
JO, Čtvrtek, 03.07. 2014 - 20:13:15, 2453 bytů
 

Letní parket Ostrov v Týnci nad Labem se stane 19. 7. 2014 svědkem již osmého pokračování festivalu Týnecký Mazec. A že to bude opravdu mazec, dokazuje i letošní line-up. Přijede například legendární deathmetalová úderka HYPNOS, slovenská doommetalová stálice DOOMAS, chybět nebudou ani pořádající divočáci ELYSIUM či deathmetaloví šílenci SEPSIS ad. Více informací o festivalu najdete na webu www.tyneckymazec.com. A pokud se na tuto jistě zajímavou akci chystáte, zkuste nyní štěstí v naší nové soutěži.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají Zdeněk Musil (Zvěřínek) a Michal Verunáč (Týnec nad Labem).

Soutěž o vstupenky na Hrady CZ
JO, Neděle, 29.06. 2014 - 20:55:58, 2482 bytů
 

Populární putovní festival Hrady CZ již zanedlouho odstartuje své jubilejní desáté pokračování. Stane se tak 11. července na hradě Točník a postupně představí na celkem osmi historických památkách přehlídku špičkových zástupců česko-slovenské nejen rockové scény. Mezi tradičními účastníky tak nebudou chybět například TOMÁŠ KLUS, MANDRAGE, DIVOKEJ BILL, CHINASKI a spousta dalších.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají Miroslav Sušánka, Radka Burešová, Jan Maleček, Mirka Bakešová.

Soutěž o tričko a vstupenku na Rockování
JO, Úterý, 17.06. 2014 - 23:11:42, 2120 bytů
 

Mnichovický festival Rockování i tento rok přinese zajímavou a žánrově pestrou přehlídku tuzemské rock/metalové scény, a to rovnou na dvou pódiích. Pokud se i vy chystáte 23. srpna navštívit festivalový areál Halašák v Mnichovicích u Prahy, možná vám přijde vhod jedna volná vstupenka, ke které obdržíte jako bonus i tričko s festivalovým motivem.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Dominik Hlavica (Vlachovice).

Soutěž o vstupenky na The Adicts
JO, Úterý, 10.06. 2014 - 22:50:23, 2246 bytů
 

20. července se brněnská Melodka otřese pod náporem legendární britské punkové formace THE ADICTS. Společně s nimi se na pódiu představí i brněnští BOY, kteří vystoupí doslova na domácím 'hřišti', a celý tento punkový večírek doplní i pražské rock'n'rollové dračice SOUR BITCH. Pokud vám přijde tato sestava více než zajímavá a lákavá, můžete se i vy díky RockShocku ve spolupráci s pořádajícími BOY vydat do brněnské Melodky a užít si tuto strhující a punkově energickou show v 'přímém přenosu', a navíc zdarma.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají Pavel Masařík (Brno) a Helena Cardová (Litoměřice).

Soutěž o vstupenku na Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014
JO, Pátek, 06.06. 2014 - 19:53:40, 2302 bytů
 

RockShock ve spolupráci s Deathnoise Production už některé z vás 'oblékl' či dopřál poslech CD dvou účastníků letošního ročníku Deathnoise – Metalový Jičín Open Air a nyní jednoho z vás pošle na toto dvoudenní metalové klání, které se uskuteční ve dnech 20.–21. června v areálu hradu Starý Jičín. Získáním volné vstupenky nejen ušetříte nějakou tu korunu, ale především si dopřejete spoustu výborné muziky nejen z domácí 'kuchyně'.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Radovan Polakovič (Ostrava).

Soutěž o vstupenky na Lacuna Coil a další
JO, Úterý, 03.06. 2014 - 21:55:33, 2393 bytů
 

25. června se v karlovarské KV Areně představí přední představitelé gothicmetalové scény, italští LACUNA COIL, kteří s sebou přivezou spoustu báječné muziky včetně zbrusu nového alba Broken Crown Halo. Pokud se ovšem do Karlových Varů chystáte, určitě vás potěší i další vystupující, jako jsou americké thrash/deathmetalové formace HUNTRESS a BATTLECROSS či zástupce domácí scény ŠKWOR. A právě na tento čtyřlístek můžete díky naší nové soutěži vyrazit zcela zdarma! Šest z vás, respektive tři + doprovod, se mohou těšit na volné vstupenky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Soutěž o triko Bad Face
JO, Čtvrtek, 29.05. 2014 - 20:45:38, 2263 bytů
 

Přinášíme vám již čtvrté kolo soutěže s agenturou Deathnoise Production, která se pořadatelsky podílí na druhém ročníku festivalu Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014. Samozřejmě i tentokrát bude soutěž úzce souviset s festivalem, respektive s jedním z jeho účastníků. S metalcorovou úderkou BAD FACE jste si již v naší sérii soutěží měli možnost zahrát. Jeden šťastlivec se tak může již těšit z debutového alba Emotions Burn; nyní se ovšem můžete stát majiteli trika s motivem kapely z Uherského Brodu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Vítězem se stává Vladimír Průcha (Písek).

Soutěž o triko Tortharry
JO, Středa, 21.05. 2014 - 15:56:54, 2111 bytů
 

A máme tady pro vás již třetí kolo soutěže s agenturou Deathnoise Production, opět úzce související s letošním ročníkem festivalu Deathnoise – Metalový Jičín Open Air 2014, který proběhne ve dnech 20.–21. června v areálu hradu Starý Jičín. K jedněm z headlinerů bude letos patřit i tuzemská deathmetalová ikona TORTHARRY, a pokud byste se chtěli případně na festival stylově vyfešákovat, určitě by vám mohlo přijít vhod právě triko od hronovských zabijáků.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Pavel Dominik (Prostějov).

112 článků (8 stránek, 15 článků na stránku)
[ 3 | 4 | 5 ]
Přejít na:
>>> HLAVNÍ PARTNER
Mondo Bizzaro - Rock Shop
>>> PARTNERSKÉ AKCE09.02.-13.04.2018
23.02.-14-04.2018
02.-29.03.2018
17.03.2018
17.03.2018
22.03.2018
22.03.2018

>>> AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE


Neváhejte a soutěžte
s námi o následující ceny:

Momentálně neprobíhá žádná soutěž.
>>> REDAKČNÍ NOVINKY


Chcete se stát novým spolupracovníkem redakce magazínu Rockshock?
Máte chuť recenzovat zajímavé nahrávky nebo knihy; reportovat z koncertů, festivalů a dalších uměleckých performancí; zpovídat vaše oblíbence napříč kulturním spektrem; objevovat různé neobyčejné projekty? Pokud ano, napište nám, co vás konkrétně baví a pochopitelně nezapomeňte přiložit i ukázky své tvorby. Nejzajímavější autory obratem oslovíme.

Rockshock se v roce 2011 stal součástí kolekce českých webových stránek, které Národní knihovna České republiky hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace!
Stránky našeho magazínu jsou proto NK ČR pravidelně archivovány a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu Národní knihovny České republiky.Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko

ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund