inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


TESTAMENT
  – Titans Of Creation

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

ROCKSHOCK - www.irockshock.net: Soutěž

Vyhledávání v této rubrice:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat jinou rubriku ]

Soutěž o vstupenky na koncert Tima Vantola
JO, Středa, 04.10. 2017 - 11:07:13, 2146 bytů
 

Nizozemský rock'n'rollový písničkář TIM VANTOL se už 18. října představí se svým programem k nové desce Burning Desires v pražském Café V lese. Tim Vantol je v tuzemsku, potažmo přímo v Praze, velice populární a do hlavního města se vrací po čtyřech měsících, kdy předskakoval v Lucerna Music Baru známé americké punkrockové partičce...


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Soutěž o vstupenky na koncert Spiral Stairs
JO, Úterý, 19.09. 2017 - 02:39:21, 2256 bytů
 

Bývalý kytarista indierockových Pavement a šéf seskupení Preston School Of Industry SCOTT KANNBERG je již delší dobu znám pod sólovým jménem SPIRAL STAIRS. Krátce po vydání debutu The Real Feel se ovšem Kannberg přestěhoval z domovské Kalifornie do Austrálie, kde si dopřál potřebný odpočinek k nabrání sil pro tvorbu nového materiálu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Soutěž o vstupenky na mini turné německých Dust Bolt
JO, Úterý, 29.11. 2016 - 21:48:09, 2791 bytů
 

Německá thrashmetalová škola je společně s tou americkou považována za nejlepší na světě, ať již se to týká renomovaných spolků, které společně pokládaly v 80. letech základní kameny tohoto stylu, nebo se jedná o spolky novodobé vlny. A právě k těm novým, a nutno podotknout, že velice talentovaným, patří i německá partička DUST BOLT. Že se ale vlastně nejedná o žádné zelenáče, dokazuje i skutečnost, že jsou na světě již deset let, na kontě mají tři alba, koncertují po celé Evropě a patří do stáje renomovaného labelu Napalm Records.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Martin Válek (Karviná), Lukáš Lipovský (Havířov), Radim Sirotka (Brno), Václav Opletal (Adamov), Viktor Sloup (Jánské Lázně), Pavel Baloun (Trutnov)

Soutěž o vstupenky na Henry Lee Fest
JO, Pondělí, 12.09. 2016 - 20:25:45, 2308 bytů
 

Už jen necelé dva týdny nás dělí od dalšího pokračování Henry Lee Festu. Ten se letos uskuteční ve dnech 23.–25. 9. 2016 v brněnském klubu Mersey a přinese něco jak pro příznivce popu, tak i klasického rocku. V line-upu nebudou chybět například legendární GARAGE & TONY DUCHÁČEK nebo objev psychedelické rockové scény BEPS'N'JOHNNIES.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Tomáš Binder, Miroslava Holasová

Soutěž o vstupenky na košický koncert Bryana Adamse
JO, Pondělí, 05.09. 2016 - 11:35:10, 2426 bytů
 

Legendární kanadský zpěvák a skladatel BRYAN ADAMS se po deseti letech vrací na východní Slovensko. 8. října se v rámci turné k poslednímu albu Get Up! představí fanouškům v košické Steel Aréně. Kromě představení posledního alba dojde samozřejmě i na připomenutí nestárnoucí rockových či romantických hitů, jako například Can't Stop This Thing We Started, Heaven, Summer Of '69, Somebody nebo Please Forgive Me.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Věra Sychrová (Brno).

Soutěž o vstupenky na festival Rock pod Kameňom
JO, Sobota, 18.06. 2016 - 01:04:36, 2712 bytů
 

Nejen slovenští fanoušci netrpělivě vyhlížejí datum 4. srpna 2016, kdy se otevřou festivalové brány areálu u Sninských rybníků nedaleko východoslovenského městečka Snina, kde proběhne již 14. ročník festivalu Rock pod Kameňom. Letošní line-up vypadá velice slibně, a kromě tuzemských špiček v čele s kapelou KABÁT se tak návštěvníci mohou těšit i na světová jména rock/metalové scény. Na festival dorazí například WITHIN TEMPTATION, RAGE nebo nestárnoucí metalová královna DORO.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Valentýna Hamrlová (Brno), Tereza Zdařilová (Přáslavice)

Soutěž o nové CD skupiny John Dovanni
JO, Čtvrtek, 16.06. 2016 - 19:44:14, 2949 bytů
 

Přesně na Den dětí vydala znovuobnovená skupina JOHN DOVANNI své novinkové album, jež 'hrdě' nese název Hrdobec. Rockoví fans na něm ovšem nenajdou žádný básnický rozbor od profesora Hrbolka, nýbrž šestnáct (včetně závěrečného Outra) ostrých rockových projektilů. Dlouhých jednadvacet let trvalo, než se fanoušci dočkali následovníka druhého a na dlouhou dobu posledního počinu Síň slávy. Teď jsou ale John Dovanni zpět a v plné parádě!


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Michal Karafiát (Košetice), Pavel Masařík (Brno)

Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest
JO, Pátek, 27.05. 2016 - 19:16:22, 2722 bytů
 

Chtěli byste si užít festival s bývalým zpěvákem Iron Maiden BLAZEM BAYLEYM a festivalovými stálicemi, jako jsou DESMOD, ŽLUTÝ PES, ZAKÁZANÝOVOCE, HENTAI CORPORATION, ATARI TERROR nebo TANGO Mirka Imricha? Není nic jednoduššího než vyrazit 2. 7. 2016 do Ostravy, kde se tito interpreti představí v rámci zavedeného a dnes již tradičního Slezskoostravského Rock-Festu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Ľuboslav Vršanský (Orlová), Pavel Soviar (Ostrava)

Soutěž o vstupenky na MetalGate Czech Death Fest 2016
JO, Čtvrtek, 19.05. 2016 - 18:38:20, 3317 bytů
 

Praotcové grindcoru NAPALM DEATH, britská blackmetalová avantgarda LYCHGATE, extrémně temní a atmosféricky ambientní THE GREAT OLD ONES z Francie, deathmetaloví egyptologové MAAT, extrémně metaloví CTULU, norský black metal v podání avantgardních DØDHEIMSGARD, melodičtí i tvrdě thrash/deathoví CIRCLE OF CHAOS ze Švédska, španělská brutální trojka AVULSED, VENDETTA FUCKING METAL a MUTILATED JUDGE, to je jen zlomek toho, co bude možné vidět a slyšet v rámci letošního MetalGate Czech Death Festu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahomír Konečný (Koryčany), Pavel Masařík (Brno), Iva Jandíková (Klecany)

Soutěž o 2 nová EP Emerald Shine
JO, Středa, 04.05. 2016 - 00:04:50, 2595 bytů
 

Není to tak dávno, kdy se tuzemská folkmetalová scéna rozrostla o dalšího zajímavého zástupce – novojičínské bardy EMERALD SHINE. Na tom, že ve své drsné metalové muzice využívají i takové nástroje, jako jsou housle či flétny, by vzhledem k žánrovému zaměření nemělo být nic až tak neobvyklého. Když k tomu ovšem připočteme jako další nástroj i harfu a sestavu o vskutku úctyhodném počtu osmi muzikantů, to už na zajímavosti jistě něco přidá.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Martina Karafiátová (Dolní Kralovice), Štěpán Řezníček (Tišnov)

Soutěž o vstupenky na Far Beneath The Northern Stars v Praze
JO, Úterý, 29.03. 2016 - 21:18:03, 2088 bytů
 

Jak už někteří z vás patrně zaznamenali, skupiny WOLFARIAN a EMERALD SHINE vyrážejí na mini turné Far Beneath The Northern Stars a 16. 4. 2016 se společně představí i v pražském klubu Fatal. Tuto moravskou folkmetalovou dvojku na místním pódiu doprovodí i pořádající paganmetalová horda ODRAEDIR.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Jan Soběslav, Vít Řehoř

Soutěž o CD Hořící hlavy skupiny Vladivojsko
JO, Sobota, 26.03. 2016 - 02:39:50, 2356 bytů
 

Extravagantní zpěvačka a jinak všemožně umělecky zaměřená performerka VLADIVOJNA LA CHIA v loňském roce opět připomněla i svou umělecky temnější stránku, která jistě potěšila především příznivce tvrdší, přímo tedy metalové muziky. A to nejen tím, že představila světu svůj zbrusu nový ansámbl VLADIVOJSKO, ale také novinkové album Hořící hlavy.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Marie Jelínková (Humpolec)

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 3. kolo
JO, Pátek, 11.03. 2016 - 21:49:43, 2186 bytů
 

Další kolo soutěže o vstupenky na 'zahřívací koncerty' festivalu Přeštěnice máme za sebou, a protože nás ještě čeká poslední zastávka Přeštěnice Warm Up, která se odehraje 22. 4. 2016 v pražském klubu Rock Café, můžeme se směle pustit do dalšího soutěžení. I tentokrát vám RockShock ve spolupráci s ForFUN Agency přináší soutěž, ve které můžete vyhrát hned 2+2 vstupenky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává: Vlastimil Valdman

Soutěž o CD Absolut Deafers
JO, Středa, 09.03. 2016 - 23:07:44, 2285 bytů
 

ABSOLUT DEAFERS nejenže vyrazili začátkem března na společné turné s ARAKAINEM a DYMYTRY, ale vyrazili na něj přímo se zbrusu novou deskou Himálaje v nás. Pokud se k vám zatím nový počin nedostal a chtěli byste okusit materiál, kterým se skupina chlubí na právě probíhající šňůře, máte nyní výbornou příležitost se k aktuální nahrávce dostat. V naší nové soutěži si můžete o tuto žhavou novinku zahrát.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Jana Bujnošková (Hukvaldy)

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 2. kolo
JO, Úterý, 23.02. 2016 - 23:15:50, 2225 bytů
 

První kolo soutěže o vstupenky na 'zahřívací' koncert Přeštěnice Warm Up v KD Milevsko (26. 3. 2016) máme úspěšně za sebou, a můžeme se tak pustit do dalšího soutěžení. RockShock ve spolupráci s pořádající ForFUN Agency vyhlašuje další kolo soutěže o 2+2 vstupenky, tentokrát na druhou zastávku Přeštěnice Warm Up, která se odehraje 9. 4. 2016 v českobudějovickém Café Clubu Slávie (poslední ze tří koncertů proběhne 22. 4. 2016 v Rock Café – Praha).


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Kateřina Majewská, Vlastimil Valdman

139 článků (10 stránek, 15 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
>>> HLAVNÍ PARTNER
Mondo Bizzaro - Rock Shop
>>> PARTNERSKÉ AKCE24.-25.07.2020
29.08.2020
29.-30.08.2020
29.09.2020
10.-12.06.2021
18.-19.06.2021
30.-31.07.2021

>>> AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE


Neváhejte a soutěžte
s námi o následující ceny:

Momentálně neprobíhá žádná soutěž.
>>> REDAKČNÍ NOVINKY


Chcete se stát novým spolupracovníkem redakce magazínu Rockshock?
Máte chuť recenzovat zajímavé nahrávky nebo knihy; reportovat z koncertů, festivalů a dalších uměleckých performancí; zpovídat vaše oblíbence napříč kulturním spektrem; objevovat různé neobyčejné projekty? Pokud ano, napište nám, co vás konkrétně baví a pochopitelně nezapomeňte přiložit i ukázky své tvorby. Nejzajímavější autory obratem oslovíme.

Rockshock se v roce 2011 stal součástí kolekce českých webových stránek, které Národní knihovna České republiky hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace!
Stránky našeho magazínu jsou proto NK ČR pravidelně archivovány a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu Národní knihovny České republiky.Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko

ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund