ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

ROCKSHOCK - www.irockshock.net: Soutěž

Vyhledávání v této rubrice:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat jinou rubriku ]

Soutěž o CD/DVD Michala Prokopa
JO, Středa, 09.12. 2015 - 22:00:15, 2224 bytů
 

Je to takřka přesně dva roky, kdy MICHAL PROKOP definitivně uzavřel kapitolu s názvem Krásný ztráty. Této populární talk show byl věnován i vánoční koncert v roce 2013, jehož součástí byl také poslední, 500. díl pořadu s 1000. hostem. A právě záznam z tohoto slavnostního večera se loni dočkal i oficiálního vydání CD/DVD s názvem Krásný ztráty: Finále.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Antonín Šimek (Staré Pavlovice), Blanka Stárková (Liberec)

Vánoční soutěž o CD skupiny Abraxas
JO, Úterý, 01.12. 2015 - 23:08:46, 2586 bytů
 

Pomalu se nám blíží čas vánoční, a pokud nenecháváte vše na poslední chvíli, jistě už máte pro své nejbližší nějaký ten dáreček či alespoň představu o tom, čím byste je mohli letos potěšit a překvapit. Ale pokud zatím nevíte, RockShock má pro vás nejen zajímavý tip, ale dokonce přímo dárky, které vás nebudou stát ani korunu. Můžete si totiž právě nyní zahrát o dvě poslední desky skupiny ABRAXAS.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahoš Konečný (Koryčany), Miroslava Šimková (Liberec)

Soutěž o vstupenky na koncert Matricidium a Anachronism
JO, Středa, 14.10. 2015 - 20:53:32, 2633 bytů
 

Zajímavá akce, především pro příznivce drsného metalu, se chystá na 22. října v pražském klubu Exit-us. Thrashmetalové fans dozajista potěší návštěva brazilských divočáků MATRICIDIUM, kteří zde představí nejen své osobité pojetí thrash metalu, ale především své debutové album Rise The Army. Společně s nimi se v Exit-u představí i o poznání zkušenější Švýcaři ANACHRONISM, kteří zde připomenou hned dvě řadová alba včetně letošní novinky. Tady by měli být na pozoru zejména příznivci drtivého death metalu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Soutěž o vstupenky na Jazz In Hall
JO, Pátek, 02.10. 2015 - 20:31:14, 2087 bytů
 

Už 10. října proběhne v tenisové hale v Zábřehu 12. ročník festivalu Jazz In Hall a někteří z vás mají nyní možnost dostat se na festival zcela zdarma. RockShock ve spolupráci se Zábřežskou kulturní pro vás přichystal novou soutěž, ve které si můžete zahrát o dvě vstupenky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Věra Urbanová (Zábřeh).

Soutěž o vstupenky na Last Summer Show 2015
JO, Úterý, 18.08. 2015 - 22:47:57, 3175 bytů
 

Příznivci pořádně tvrdé muziky se mohou stylově rozloučit s letní sezonou 27. 8. 2015 v novojičínském ESO Baru, kde na ně čeká pětice řádně nabroušených smeček, a to včetně jednoho zahraničního hosta. Akce s názvem Last Summer Show 2015 totiž představí kromě pražské hardcore/punkové úderky SKYWALKER, zlínských metalcorových neurvalců RIGHT REASON, kopřivnických hardcorových melodiků RISE UP PHOENIX a pop-corových Valachů ARTIFICIAL LIFE i čerstvou německou krev v podobě post-hardcorových divočáků RIPLAY z Lipska, kteří se v rámci aktuálního letního turné představí i v dalších tuzemských klubech.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Regína Říhová

Soutěž o vstupenky na Chodrockfest
JO, Sobota, 01.08. 2015 - 09:34:19, 2978 bytů
 

Již pátý ročník festivalu Chodrockfest v netradičním prostředí jezdeckého areálu v Domažlicích je připraven na další dějství. Ve dnech 14.–15. srpna se zde na dvou scénách představí tradičně pestrá přehlídka tuzemské hudební scény v poměrně širokém žánrovém záběru. Na své si tak přijdou jak milovníci klasického rocku, tak i příznivci punku či metalu. Nebudou zde chybět například DAVID KOLLER, legendární KATAPULT, festivalové jistoty ŠKWOR, HARLEJ, MŇÁGA A ŽĎORP nebo DYMYTRY, rozverní WALDA GANG či rockoví klasici TURBO.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Petr Široký, Ondřej Lincmajer, Helena Cardová, Petra Radoušová

Soutěž s festivalem Fryyfest – 7. část
JO, Středa, 29.07. 2015 - 00:35:58, 3477 bytů
 

Seriál soutěží s festivalem Fryyfest nám dospěl až do samotného finále. Ještě než ale vyhlásíme poslední kolo, opět si maličko připomeňme, co nás ve dnech 21.–23. srpna 2015 v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem čeká. Tradičně pestrý line-up nabídne i letos několik zajímavých zahraničních hostů. Britská formace ABSOLVA, která se zde loni představila jako doprovod Blaze Bayleyho, tentokrát přijede představit vlastní materiál. Jižní Amerika pak zde bude mít své zastoupení v podobě dvou drsných smeček – NEVER DIE (Brazílie) a SUPRESION (Argentina).


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Helena Tajčová

Soutěž o nové CD skupiny Crouch
JO, Pondělí, 13.07. 2015 - 23:30:00, 2263 bytů
 

Brněnská hardcorová smečka CROUCH se nepohybuje na tuzemské hudební scéně příliš dlouho – její historie se datuje do roku 2010. Přesto se ale nejedná o nezkušenou partu zelenáčů, neboť své zkušenosti poctivě pilovali například v takových formacích, jako jsou Pigsty, Hellstrike nebo Filthyminds. V poměrně krátké době došlo k několika personálním změnám, což ovšem nijak neovlivnilo pilné secvičování materiálu pro debutové album.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává: Michal Karafiát (Dolní Kralovice)

Soutěž s festivalem Fryyfest – 6. část
JO, Pátek, 10.07. 2015 - 23:20:58, 3253 bytů
 

Seriál soutěží s festivalem Fryyfest nám pomalu vrcholí, ale než vyhlásíme předposlední 6. kolo soutěže o zajímavé věcné ceny, připomeňme si ještě v krátkosti, co vás ve dnech 21.–22. 8. 2015 v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem čeká. Samozřejmě spousta dobré muziky, kterou například přes celou zeměkouli přivezou brazilští NEVER DIE nebo jejich kolegové z Argentiny SUPRESION, z Britských ostrovů pak přijede jinak doprovodný band Blaze Bayleyho ABSOLVA. Domácí barvy pak budou hájit pořádající RAIN, rocková dračice a čerstvá maminka LEONA ŠENKOVÁ...


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává: Nikolas Pabián (Krupka)

Soutěž o vstupenky na Kovadlina Czech Fest
JO, Čtvrtek, 02.07. 2015 - 16:00:41, 3116 bytů
 

Od pop-rocku k death metalu – tak by se dal stručně charakterizovat program prvního ročníku nového festivalu Kovadlina Czech Fest, který se uskuteční ve dnech 23.–25. 7. 2015 v areálu Korunní pevnůstky Olomouc. Pokud se podíváte do line-upu, zjistíte, že výběr interpretů přijde k chuti skutečně širokému posluchačskému spektru. Posuďte sami: chybět nebudou například populární BUTY, dorazí i zotavený a na festivalovou sezonu patřičně připravený MICHAL HRŮZA, příznivci punku se pak mohou těšit na VISACÍ ZÁMEK...


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Pavel Dominik (Prostějov), Luděk Koupil (Náměšť na Hané)

Soutěž s festivalem Fryyfest – 5. část
JO, Úterý, 23.06. 2015 - 08:02:48, 3512 bytů
 

Pokud máte pocit, že se se soutěžemi souvisejícími s festivalem Fryyfest, respektive s jeho účinkujícími, letos roztrhl pytel, máte samozřejmě pravdu. A než se ve dnech 21.–22. srpna rozezní první ostré tóny kytar v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem, budete mít ještě několik příležitostí k soutěžení. Co se týče samotného festivalu, připomeňme, že letos se můžete kromě jiných těšit na drsné NEVER DIE z Brazílie či jejich argentinské sousedy SUPRESION. Skupina ABSOLVA z Velké Británie – jinak doprovodný band Blaze Bayleyho – představí tentokrát vlastní repertoár.


Poznámka: Soutěž bude ukončena 6. července 2015.

Soutěž o vstupenky na HOBÉ Fest Open Air
JO, Čtvrtek, 04.06. 2015 - 22:30:04, 2983 bytů
 

13. června se uskuteční v areálu na náměstí bývalého pardubického lihovaru HOBÉ (naproti pardubickému vlakovému nádraží) první ročník festivalu s názvem HOBÉ Fest Open Air a vy máte nyní jedinečnou příležitost, jak se můžete dostat na festival zcela zdarma. RockShock ve spolupráci se spolupořádajícím rádiem BEAT pro vás připravil soutěž o deset volných vstupenek, a protože festival je doslova za dveřmi (už příští sobotu), doporučujeme s účastí v naší soutěži neváhat.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Lenka Svatoňová, Adam Průcha, Ctibor Fišar, Jitka Němcová, Klára Bartošová, Aneta Růtová, Filip Jirásek, Pavel Cibulka, Radka Linhartová, Martina Jirásková

Soutěž s festivalem Fryyfest – 4. část
JO, Čtvrtek, 04.06. 2015 - 14:17:49, 3592 bytů
 

Další část soutěže s festivalem Fryyfest, který se i letos uskuteční na tradičním místě, tedy v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem (21.–28. 8. 2015), máme úspěšně za sebou, takže nic nebrání tomu, abychom vyhlásili soutěž novou. Připomeňme jen, že letos se můžete na festivalu kromě jiných těšit na brazilské NEVER DIE, argentinské SUPRESION, Britské ostrovy pak budou zastoupeny formací ABSOLVA – doprovodným bandem Blaze Bayleyho.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Jakub Švehla.

Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest
JO, Úterý, 02.06. 2015 - 23:06:47, 3568 bytů
 

Atraktivní prostředí Slezskoostravského hradu, dvě pódia, spousta kvalitní rockové a metalové muziky v podání zkušených tuzemských matadorů i méně známých souborů, výborná dostupnost z centra Ostravy – to vše a ještě něco navíc již tradičně nabídne Slezskoostravský Rock-Fest. Letos se mohou nejen ostravští fans vydat do hradního areálu už 4. července a někteří z nich, pokud budou mít trochu štěstí, se mohou tohoto festivalového klání zúčastnit zcela zdarma.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Pavel Hanuš, Zděnka Míčková, Petra Salgová, Stanislav Čanecký

Soutěž o vstupenky na North-Eastern Open Air IV
JO, Pondělí, 01.06. 2015 - 23:40:01, 2944 bytů
 

Již počtvrté se nejen krnovští příznivci tvrdého metalu a hardcoru mohou vydat 18. července do areálu místního SVČ Méďa, kde na ně bude čekat sedmička ostře nabroušených seskupení, která se zde představí v rámci festivalu North-Eastern Open Air IV. A pokud by někomu přišla vhod i volná vstupenka, má nyní možnost se k ní lehce dostat. RockShock ve spolupráci s pořádajícími TARTARO:S pro vás připravil novou soutěž, ve které si můžete zahrát hned o dva volné lístky na tradiční krnovskou tvrdě hudební party.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

123 článků (9 stránek, 15 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
>>> HLAVNÍ PARTNER
Mondo Bizzaro - Rock Shop
>>> PARTNERSKÉ AKCE24.01.2019
31.01.2019
9.02.2019
17.02.2019
brezen-duben.2019
9.3.2019
20.4.2019
24.5.2019
30.05.-01.06.2019
15.06.2019
19.-20.07.2019
03.08.2019
16.-17.08.2019
31.08.2019

>>> AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE


Neváhejte a soutěžte
s námi o následující ceny:

Soutěž o vstupenky na koncert Razorlight - do 30. 1. 2019>>> REDAKČNÍ NOVINKY


Chcete se stát novým spolupracovníkem redakce magazínu Rockshock?
Máte chuť recenzovat zajímavé nahrávky nebo knihy; reportovat z koncertů, festivalů a dalších uměleckých performancí; zpovídat vaše oblíbence napříč kulturním spektrem; objevovat různé neobyčejné projekty? Pokud ano, napište nám, co vás konkrétně baví a pochopitelně nezapomeňte přiložit i ukázky své tvorby. Nejzajímavější autory obratem oslovíme.

Rockshock se v roce 2011 stal součástí kolekce českých webových stránek, které Národní knihovna České republiky hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace!
Stránky našeho magazínu jsou proto NK ČR pravidelně archivovány a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu Národní knihovny České republiky.Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko

ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund