Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

ROCKSHOCK - www.irockshock.net: Soutěž

Vyhledávání v této rubrice:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat jinou rubriku ]

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 3. kolo
JO, Pátek, 11.03. 2016 - 21:49:43, 2186 bytů
 

Další kolo soutěže o vstupenky na 'zahřívací koncerty' festivalu Přeštěnice máme za sebou, a protože nás ještě čeká poslední zastávka Přeštěnice Warm Up, která se odehraje 22. 4. 2016 v pražském klubu Rock Café, můžeme se směle pustit do dalšího soutěžení. I tentokrát vám RockShock ve spolupráci s ForFUN Agency přináší soutěž, ve které můžete vyhrát hned 2+2 vstupenky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává: Vlastimil Valdman

Soutěž o CD Absolut Deafers
JO, Středa, 09.03. 2016 - 23:07:44, 2285 bytů
 

ABSOLUT DEAFERS nejenže vyrazili začátkem března na společné turné s ARAKAINEM a DYMYTRY, ale vyrazili na něj přímo se zbrusu novou deskou Himálaje v nás. Pokud se k vám zatím nový počin nedostal a chtěli byste okusit materiál, kterým se skupina chlubí na právě probíhající šňůře, máte nyní výbornou příležitost se k aktuální nahrávce dostat. V naší nové soutěži si můžete o tuto žhavou novinku zahrát.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Jana Bujnošková (Hukvaldy)

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 2. kolo
JO, Úterý, 23.02. 2016 - 23:15:50, 2225 bytů
 

První kolo soutěže o vstupenky na 'zahřívací' koncert Přeštěnice Warm Up v KD Milevsko (26. 3. 2016) máme úspěšně za sebou, a můžeme se tak pustit do dalšího soutěžení. RockShock ve spolupráci s pořádající ForFUN Agency vyhlašuje další kolo soutěže o 2+2 vstupenky, tentokrát na druhou zastávku Přeštěnice Warm Up, která se odehraje 9. 4. 2016 v českobudějovickém Café Clubu Slávie (poslední ze tří koncertů proběhne 22. 4. 2016 v Rock Café – Praha).


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Kateřina Majewská, Vlastimil Valdman

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 1. kolo
JO, Pátek, 05.02. 2016 - 18:42:21, 2321 bytů
 

Příznivci Open Air Musicfestu Přeštěnice se mohou v letošním roce těšit hned na tři 'zahřívací' koncerty, které se uskuteční v Milevsku (26. 3., KD), Českých Budějovicích (9. 4., Café Club Slávie) a Praze (22. 4., Rock Café). Na klubových pódiích se představí ZNOUZECTNOST, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, COVERS FOR LOVERS, PESHATA a SABINA KŘOVÁKOVÁ.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Alena Havlíčková, Jindřiška Záhorová

Soutěž o CD/DVD Michala Prokopa
JO, Středa, 09.12. 2015 - 22:00:15, 2224 bytů
 

Je to takřka přesně dva roky, kdy MICHAL PROKOP definitivně uzavřel kapitolu s názvem Krásný ztráty. Této populární talk show byl věnován i vánoční koncert v roce 2013, jehož součástí byl také poslední, 500. díl pořadu s 1000. hostem. A právě záznam z tohoto slavnostního večera se loni dočkal i oficiálního vydání CD/DVD s názvem Krásný ztráty: Finále.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Antonín Šimek (Staré Pavlovice), Blanka Stárková (Liberec)

Vánoční soutěž o CD skupiny Abraxas
JO, Úterý, 01.12. 2015 - 23:08:46, 2586 bytů
 

Pomalu se nám blíží čas vánoční, a pokud nenecháváte vše na poslední chvíli, jistě už máte pro své nejbližší nějaký ten dáreček či alespoň představu o tom, čím byste je mohli letos potěšit a překvapit. Ale pokud zatím nevíte, RockShock má pro vás nejen zajímavý tip, ale dokonce přímo dárky, které vás nebudou stát ani korunu. Můžete si totiž právě nyní zahrát o dvě poslední desky skupiny ABRAXAS.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahoš Konečný (Koryčany), Miroslava Šimková (Liberec)

Soutěž o vstupenky na koncert Matricidium a Anachronism
JO, Středa, 14.10. 2015 - 20:53:32, 2633 bytů
 

Zajímavá akce, především pro příznivce drsného metalu, se chystá na 22. října v pražském klubu Exit-us. Thrashmetalové fans dozajista potěší návštěva brazilských divočáků MATRICIDIUM, kteří zde představí nejen své osobité pojetí thrash metalu, ale především své debutové album Rise The Army. Společně s nimi se v Exit-u představí i o poznání zkušenější Švýcaři ANACHRONISM, kteří zde připomenou hned dvě řadová alba včetně letošní novinky. Tady by měli být na pozoru zejména příznivci drtivého death metalu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Soutěž o vstupenky na Jazz In Hall
JO, Pátek, 02.10. 2015 - 20:31:14, 2087 bytů
 

Už 10. října proběhne v tenisové hale v Zábřehu 12. ročník festivalu Jazz In Hall a někteří z vás mají nyní možnost dostat se na festival zcela zdarma. RockShock ve spolupráci se Zábřežskou kulturní pro vás přichystal novou soutěž, ve které si můžete zahrát o dvě vstupenky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Věra Urbanová (Zábřeh).

Soutěž o vstupenky na Last Summer Show 2015
JO, Úterý, 18.08. 2015 - 22:47:57, 3175 bytů
 

Příznivci pořádně tvrdé muziky se mohou stylově rozloučit s letní sezonou 27. 8. 2015 v novojičínském ESO Baru, kde na ně čeká pětice řádně nabroušených smeček, a to včetně jednoho zahraničního hosta. Akce s názvem Last Summer Show 2015 totiž představí kromě pražské hardcore/punkové úderky SKYWALKER, zlínských metalcorových neurvalců RIGHT REASON, kopřivnických hardcorových melodiků RISE UP PHOENIX a pop-corových Valachů ARTIFICIAL LIFE i čerstvou německou krev v podobě post-hardcorových divočáků RIPLAY z Lipska, kteří se v rámci aktuálního letního turné představí i v dalších tuzemských klubech.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Regína Říhová

Soutěž o vstupenky na Chodrockfest
JO, Sobota, 01.08. 2015 - 09:34:19, 2978 bytů
 

Již pátý ročník festivalu Chodrockfest v netradičním prostředí jezdeckého areálu v Domažlicích je připraven na další dějství. Ve dnech 14.–15. srpna se zde na dvou scénách představí tradičně pestrá přehlídka tuzemské hudební scény v poměrně širokém žánrovém záběru. Na své si tak přijdou jak milovníci klasického rocku, tak i příznivci punku či metalu. Nebudou zde chybět například DAVID KOLLER, legendární KATAPULT, festivalové jistoty ŠKWOR, HARLEJ, MŇÁGA A ŽĎORP nebo DYMYTRY, rozverní WALDA GANG či rockoví klasici TURBO.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Petr Široký, Ondřej Lincmajer, Helena Cardová, Petra Radoušová

Soutěž s festivalem Fryyfest – 7. část
JO, Středa, 29.07. 2015 - 00:35:58, 3477 bytů
 

Seriál soutěží s festivalem Fryyfest nám dospěl až do samotného finále. Ještě než ale vyhlásíme poslední kolo, opět si maličko připomeňme, co nás ve dnech 21.–23. srpna 2015 v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem čeká. Tradičně pestrý line-up nabídne i letos několik zajímavých zahraničních hostů. Britská formace ABSOLVA, která se zde loni představila jako doprovod Blaze Bayleyho, tentokrát přijede představit vlastní materiál. Jižní Amerika pak zde bude mít své zastoupení v podobě dvou drsných smeček – NEVER DIE (Brazílie) a SUPRESION (Argentina).


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Helena Tajčová

Soutěž o nové CD skupiny Crouch
JO, Pondělí, 13.07. 2015 - 23:30:00, 2263 bytů
 

Brněnská hardcorová smečka CROUCH se nepohybuje na tuzemské hudební scéně příliš dlouho – její historie se datuje do roku 2010. Přesto se ale nejedná o nezkušenou partu zelenáčů, neboť své zkušenosti poctivě pilovali například v takových formacích, jako jsou Pigsty, Hellstrike nebo Filthyminds. V poměrně krátké době došlo k několika personálním změnám, což ovšem nijak neovlivnilo pilné secvičování materiálu pro debutové album.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává: Michal Karafiát (Dolní Kralovice)

Soutěž s festivalem Fryyfest – 6. část
JO, Pátek, 10.07. 2015 - 23:20:58, 3253 bytů
 

Seriál soutěží s festivalem Fryyfest nám pomalu vrcholí, ale než vyhlásíme předposlední 6. kolo soutěže o zajímavé věcné ceny, připomeňme si ještě v krátkosti, co vás ve dnech 21.–22. 8. 2015 v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem čeká. Samozřejmě spousta dobré muziky, kterou například přes celou zeměkouli přivezou brazilští NEVER DIE nebo jejich kolegové z Argentiny SUPRESION, z Britských ostrovů pak přijede jinak doprovodný band Blaze Bayleyho ABSOLVA. Domácí barvy pak budou hájit pořádající RAIN, rocková dračice a čerstvá maminka LEONA ŠENKOVÁ...


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává: Nikolas Pabián (Krupka)

Soutěž o vstupenky na Kovadlina Czech Fest
JO, Čtvrtek, 02.07. 2015 - 16:00:41, 3116 bytů
 

Od pop-rocku k death metalu – tak by se dal stručně charakterizovat program prvního ročníku nového festivalu Kovadlina Czech Fest, který se uskuteční ve dnech 23.–25. 7. 2015 v areálu Korunní pevnůstky Olomouc. Pokud se podíváte do line-upu, zjistíte, že výběr interpretů přijde k chuti skutečně širokému posluchačskému spektru. Posuďte sami: chybět nebudou například populární BUTY, dorazí i zotavený a na festivalovou sezonu patřičně připravený MICHAL HRŮZA, příznivci punku se pak mohou těšit na VISACÍ ZÁMEK...


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Pavel Dominik (Prostějov), Luděk Koupil (Náměšť na Hané)

Soutěž s festivalem Fryyfest – 5. část
JO, Úterý, 23.06. 2015 - 08:02:48, 3512 bytů
 

Pokud máte pocit, že se se soutěžemi souvisejícími s festivalem Fryyfest, respektive s jeho účinkujícími, letos roztrhl pytel, máte samozřejmě pravdu. A než se ve dnech 21.–22. srpna rozezní první ostré tóny kytar v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem, budete mít ještě několik příležitostí k soutěžení. Co se týče samotného festivalu, připomeňme, že letos se můžete kromě jiných těšit na drsné NEVER DIE z Brazílie či jejich argentinské sousedy SUPRESION. Skupina ABSOLVA z Velké Británie – jinak doprovodný band Blaze Bayleyho – představí tentokrát vlastní repertoár.


Poznámka: Soutěž bude ukončena 6. července 2015.

127 článků (9 stránek, 15 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
>>> HLAVNÍ PARTNER
Mondo Bizzaro - Rock Shop
>>> PARTNERSKÉ AKCEbrezen-duben.2019
20.3.2019
24.3.2019
20.4.2019
26.4.2019
10.5.2019
24.5.2019
24.-25.5.2019
30.05.-01.06.2019
15.06.2019
19.-20.07.2019
19.-20.07.2019
01.-03.08.2019
03.08.2019
16.-17.08.2019
31.08.2019
19.10.2019

>>> AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE


Neváhejte a soutěžte
s námi o následující ceny:

Soutěž o vstupenky na NADĚJEfest 2019 - do 14. 3. 2019

Soutěž o vstupenky na Metalbarsfest 2019 - do 22. 3. 2019

Soutěž o CD Alerg!e - Moje druhé já... - do 22. 3. 2019>>> REDAKČNÍ NOVINKY


Chcete se stát novým spolupracovníkem redakce magazínu Rockshock?
Máte chuť recenzovat zajímavé nahrávky nebo knihy; reportovat z koncertů, festivalů a dalších uměleckých performancí; zpovídat vaše oblíbence napříč kulturním spektrem; objevovat různé neobyčejné projekty? Pokud ano, napište nám, co vás konkrétně baví a pochopitelně nezapomeňte přiložit i ukázky své tvorby. Nejzajímavější autory obratem oslovíme.

Rockshock se v roce 2011 stal součástí kolekce českých webových stránek, které Národní knihovna České republiky hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace!
Stránky našeho magazínu jsou proto NK ČR pravidelně archivovány a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu Národní knihovny České republiky.Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko

ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund