ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

ROCKSHOCK - www.irockshock.net: Soutěž

Vyhledávání v této rubrice:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat jinou rubriku ]

Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest
JO, Pátek, 27.05. 2016 - 19:16:22, 2722 bytů
 

Chtěli byste si užít festival s bývalým zpěvákem Iron Maiden BLAZEM BAYLEYM a festivalovými stálicemi, jako jsou DESMOD, ŽLUTÝ PES, ZAKÁZANÝOVOCE, HENTAI CORPORATION, ATARI TERROR nebo TANGO Mirka Imricha? Není nic jednoduššího než vyrazit 2. 7. 2016 do Ostravy, kde se tito interpreti představí v rámci zavedeného a dnes již tradičního Slezskoostravského Rock-Festu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Ľuboslav Vršanský (Orlová), Pavel Soviar (Ostrava)

Soutěž o vstupenky na MetalGate Czech Death Fest 2016
JO, Čtvrtek, 19.05. 2016 - 18:38:20, 3317 bytů
 

Praotcové grindcoru NAPALM DEATH, britská blackmetalová avantgarda LYCHGATE, extrémně temní a atmosféricky ambientní THE GREAT OLD ONES z Francie, deathmetaloví egyptologové MAAT, extrémně metaloví CTULU, norský black metal v podání avantgardních DØDHEIMSGARD, melodičtí i tvrdě thrash/deathoví CIRCLE OF CHAOS ze Švédska, španělská brutální trojka AVULSED, VENDETTA FUCKING METAL a MUTILATED JUDGE, to je jen zlomek toho, co bude možné vidět a slyšet v rámci letošního MetalGate Czech Death Festu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahomír Konečný (Koryčany), Pavel Masařík (Brno), Iva Jandíková (Klecany)

Soutěž o 2 nová EP Emerald Shine
JO, Středa, 04.05. 2016 - 00:04:50, 2595 bytů
 

Není to tak dávno, kdy se tuzemská folkmetalová scéna rozrostla o dalšího zajímavého zástupce – novojičínské bardy EMERALD SHINE. Na tom, že ve své drsné metalové muzice využívají i takové nástroje, jako jsou housle či flétny, by vzhledem k žánrovému zaměření nemělo být nic až tak neobvyklého. Když k tomu ovšem připočteme jako další nástroj i harfu a sestavu o vskutku úctyhodném počtu osmi muzikantů, to už na zajímavosti jistě něco přidá.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Martina Karafiátová (Dolní Kralovice), Štěpán Řezníček (Tišnov)

Soutěž o vstupenky na Far Beneath The Northern Stars v Praze
JO, Úterý, 29.03. 2016 - 21:18:03, 2088 bytů
 

Jak už někteří z vás patrně zaznamenali, skupiny WOLFARIAN a EMERALD SHINE vyrážejí na mini turné Far Beneath The Northern Stars a 16. 4. 2016 se společně představí i v pražském klubu Fatal. Tuto moravskou folkmetalovou dvojku na místním pódiu doprovodí i pořádající paganmetalová horda ODRAEDIR.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Jan Soběslav, Vít Řehoř

Soutěž o CD Hořící hlavy skupiny Vladivojsko
JO, Sobota, 26.03. 2016 - 02:39:50, 2356 bytů
 

Extravagantní zpěvačka a jinak všemožně umělecky zaměřená performerka VLADIVOJNA LA CHIA v loňském roce opět připomněla i svou umělecky temnější stránku, která jistě potěšila především příznivce tvrdší, přímo tedy metalové muziky. A to nejen tím, že představila světu svůj zbrusu nový ansámbl VLADIVOJSKO, ale také novinkové album Hořící hlavy.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Marie Jelínková (Humpolec)

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 3. kolo
JO, Pátek, 11.03. 2016 - 21:49:43, 2186 bytů
 

Další kolo soutěže o vstupenky na 'zahřívací koncerty' festivalu Přeštěnice máme za sebou, a protože nás ještě čeká poslední zastávka Přeštěnice Warm Up, která se odehraje 22. 4. 2016 v pražském klubu Rock Café, můžeme se směle pustit do dalšího soutěžení. I tentokrát vám RockShock ve spolupráci s ForFUN Agency přináší soutěž, ve které můžete vyhrát hned 2+2 vstupenky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává: Vlastimil Valdman

Soutěž o CD Absolut Deafers
JO, Středa, 09.03. 2016 - 23:07:44, 2285 bytů
 

ABSOLUT DEAFERS nejenže vyrazili začátkem března na společné turné s ARAKAINEM a DYMYTRY, ale vyrazili na něj přímo se zbrusu novou deskou Himálaje v nás. Pokud se k vám zatím nový počin nedostal a chtěli byste okusit materiál, kterým se skupina chlubí na právě probíhající šňůře, máte nyní výbornou příležitost se k aktuální nahrávce dostat. V naší nové soutěži si můžete o tuto žhavou novinku zahrát.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Jana Bujnošková (Hukvaldy)

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 2. kolo
JO, Úterý, 23.02. 2016 - 23:15:50, 2225 bytů
 

První kolo soutěže o vstupenky na 'zahřívací' koncert Přeštěnice Warm Up v KD Milevsko (26. 3. 2016) máme úspěšně za sebou, a můžeme se tak pustit do dalšího soutěžení. RockShock ve spolupráci s pořádající ForFUN Agency vyhlašuje další kolo soutěže o 2+2 vstupenky, tentokrát na druhou zastávku Přeštěnice Warm Up, která se odehraje 9. 4. 2016 v českobudějovickém Café Clubu Slávie (poslední ze tří koncertů proběhne 22. 4. 2016 v Rock Café – Praha).


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Kateřina Majewská, Vlastimil Valdman

Soutěž o vstupenky na Přeštěnice Warm Up – 1. kolo
JO, Pátek, 05.02. 2016 - 18:42:21, 2321 bytů
 

Příznivci Open Air Musicfestu Přeštěnice se mohou v letošním roce těšit hned na tři 'zahřívací' koncerty, které se uskuteční v Milevsku (26. 3., KD), Českých Budějovicích (9. 4., Café Club Slávie) a Praze (22. 4., Rock Café). Na klubových pódiích se představí ZNOUZECTNOST, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, COVERS FOR LOVERS, PESHATA a SABINA KŘOVÁKOVÁ.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Alena Havlíčková, Jindřiška Záhorová

Soutěž o CD/DVD Michala Prokopa
JO, Středa, 09.12. 2015 - 22:00:15, 2224 bytů
 

Je to takřka přesně dva roky, kdy MICHAL PROKOP definitivně uzavřel kapitolu s názvem Krásný ztráty. Této populární talk show byl věnován i vánoční koncert v roce 2013, jehož součástí byl také poslední, 500. díl pořadu s 1000. hostem. A právě záznam z tohoto slavnostního večera se loni dočkal i oficiálního vydání CD/DVD s názvem Krásný ztráty: Finále.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Antonín Šimek (Staré Pavlovice), Blanka Stárková (Liberec)

Vánoční soutěž o CD skupiny Abraxas
JO, Úterý, 01.12. 2015 - 23:08:46, 2586 bytů
 

Pomalu se nám blíží čas vánoční, a pokud nenecháváte vše na poslední chvíli, jistě už máte pro své nejbližší nějaký ten dáreček či alespoň představu o tom, čím byste je mohli letos potěšit a překvapit. Ale pokud zatím nevíte, RockShock má pro vás nejen zajímavý tip, ale dokonce přímo dárky, které vás nebudou stát ani korunu. Můžete si totiž právě nyní zahrát o dvě poslední desky skupiny ABRAXAS.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Drahoš Konečný (Koryčany), Miroslava Šimková (Liberec)

Soutěž o vstupenky na koncert Matricidium a Anachronism
JO, Středa, 14.10. 2015 - 20:53:32, 2633 bytů
 

Zajímavá akce, především pro příznivce drsného metalu, se chystá na 22. října v pražském klubu Exit-us. Thrashmetalové fans dozajista potěší návštěva brazilských divočáků MATRICIDIUM, kteří zde představí nejen své osobité pojetí thrash metalu, ale především své debutové album Rise The Army. Společně s nimi se v Exit-u představí i o poznání zkušenější Švýcaři ANACHRONISM, kteří zde připomenou hned dvě řadová alba včetně letošní novinky. Tady by měli být na pozoru zejména příznivci drtivého death metalu.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.

Soutěž o vstupenky na Jazz In Hall
JO, Pátek, 02.10. 2015 - 20:31:14, 2087 bytů
 

Už 10. října proběhne v tenisové hale v Zábřehu 12. ročník festivalu Jazz In Hall a někteří z vás mají nyní možnost dostat se na festival zcela zdarma. RockShock ve spolupráci se Zábřežskou kulturní pro vás přichystal novou soutěž, ve které si můžete zahrát o dvě vstupenky.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává Věra Urbanová (Zábřeh).

Soutěž o vstupenky na Last Summer Show 2015
JO, Úterý, 18.08. 2015 - 22:47:57, 3175 bytů
 

Příznivci pořádně tvrdé muziky se mohou stylově rozloučit s letní sezonou 27. 8. 2015 v novojičínském ESO Baru, kde na ně čeká pětice řádně nabroušených smeček, a to včetně jednoho zahraničního hosta. Akce s názvem Last Summer Show 2015 totiž představí kromě pražské hardcore/punkové úderky SKYWALKER, zlínských metalcorových neurvalců RIGHT REASON, kopřivnických hardcorových melodiků RISE UP PHOENIX a pop-corových Valachů ARTIFICIAL LIFE i čerstvou německou krev v podobě post-hardcorových divočáků RIPLAY z Lipska, kteří se v rámci aktuálního letního turné představí i v dalších tuzemských klubech.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Regína Říhová

Soutěž o vstupenky na Chodrockfest
JO, Sobota, 01.08. 2015 - 09:34:19, 2978 bytů
 

Již pátý ročník festivalu Chodrockfest v netradičním prostředí jezdeckého areálu v Domažlicích je připraven na další dějství. Ve dnech 14.–15. srpna se zde na dvou scénách představí tradičně pestrá přehlídka tuzemské hudební scény v poměrně širokém žánrovém záběru. Na své si tak přijdou jak milovníci klasického rocku, tak i příznivci punku či metalu. Nebudou zde chybět například DAVID KOLLER, legendární KATAPULT, festivalové jistoty ŠKWOR, HARLEJ, MŇÁGA A ŽĎORP nebo DYMYTRY, rozverní WALDA GANG či rockoví klasici TURBO.


Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Petr Široký, Ondřej Lincmajer, Helena Cardová, Petra Radoušová

132 článků (9 stránek, 15 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
>>> HLAVNÍ PARTNER
Mondo Bizzaro - Rock Shop
>>> PARTNERSKÉ AKCE18.5.2019
24.5.2019
24.-25.5.2019
30.05.-01.06.2019
31.05.-01.06.2019
02.06.2019
15.06.2019
15.06.2019
22.06.2019
22.06.2019
19.-20.07.2019
19.-20.07.2019
20.07.2019
01.-03.08.2019
03.08.2019
03.08.2019
16.-17.08.2019
31.08.2019
18.10.2019
19.10.2019
24.10.2019

>>> AKTUÁLNÍ SOUTĚŽE


Neváhejte a soutěžte
s námi o následující ceny:

Soutěž o CD skupiny NYLON JAIL - do 31. 5. 2019>>> REDAKČNÍ NOVINKY


Chcete se stát novým spolupracovníkem redakce magazínu Rockshock?
Máte chuť recenzovat zajímavé nahrávky nebo knihy; reportovat z koncertů, festivalů a dalších uměleckých performancí; zpovídat vaše oblíbence napříč kulturním spektrem; objevovat různé neobyčejné projekty? Pokud ano, napište nám, co vás konkrétně baví a pochopitelně nezapomeňte přiložit i ukázky své tvorby. Nejzajímavější autory obratem oslovíme.

Rockshock se v roce 2011 stal součástí kolekce českých webových stránek, které Národní knihovna České republiky hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat pro budoucí generace!
Stránky našeho magazínu jsou proto NK ČR pravidelně archivovány a jejich záznam je součástí České národní bibliografie a katalogu Národní knihovny České republiky.Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 Česko

ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund