Soutěž s NADĚJEfestem o CD skupiny Komunál
Publikováno: Pátek, 18.05. 2018 - 21:06:03
Rubrika: Soutěž


16. června 2018 proběhne v areálu trutnovského kempu Dolce druhý ročník charitativní akce NADĚJEfest. Kromě kvalitní muziky představující vystoupení například skupin METALCRAFT, SALAMANDRA, ROCK N ROLL ARMY, D.N.A., FORREST JUMP a dalších zde půjde především o to, pomoci dobré věci. A pomáhat se bude třem nemocným chlapcům, kteří trpí svalovou dystrofií Duchenneova typu, takže i samotný festival nese podtitul 'Bojujeme s Duchennem'.

A protože jsou rockeři nejen solidární, ale i hraví, připravil RockShock ve spolupráci s pořádající organizací JH – Naděje z kamionu sérií soutěží, do které věnovaly věcné dary všechny potvrzené kapely. A další kapelou, se kterou si můžete právě nyní zasoutěžit, jsou rock/metaloví KOMUNÁL z Chlumce nad Cidlinou. Tahle parta zkušených muzikantů se pohybuje na tuzemské scéně už úctyhodných 25 let a na nezájem fanoušků si rozhodně stěžovat nemůže, což mimo jiné potvrdilo i letošní společné turné s kapelou Doga. Loni vydali výroční CD stylově pojmenované 25 ran bičem, jehož součástí je i druhý tributní disk se skladbami Komunálu v podání takových kapel, jako jsou například Limetal, Harlej, Alkehol, Doga či Dymytry. A právě o tuto nahrávku si můžete nyní zasoutěžit. Stačí jen jediné – poslat správnou odpověď na jednoduchou soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'NADĚJEfest – Komunál' a nezapomeňte připsat celé své jméno. A ještě důležité upozornění: vyhrané ceny budou k vyzvednutí pouze v den konání festivalu u vstupu do areálu. A zde je znění soutěžní otázky:

Jak zní původní název kapely Komunál?Soutěž byla ukončena. Vítězem se stává Josef Liptakov.Tento článek si můžete přečíst na webu ROCKSHOCK - www.irockshock.net
http://www.irockshock.net

Tento článek najdete na adrese:
http://www.irockshock.net/modules.php?name=News&file=article&sid=9516